ODHALENO: Tohle je podle vědců nejlepší část dne na SEX! Kdy byste si měli vždycky vrznout?

Kdy si užijete sexuální hrátky vy i vaše tělo úplně nejvíce? Je to jindy, než byste čekali.

Sexuální hrátky má člověk většinou spojené s večerními aktivitami či jako spolehlivý ranní budíček. Na druhou stranu, nadrženost se někdy na čas neptá. Věděli jste ovšem, že podle vědeckých předpokladů byste na to měli vlítnout odpoledne, přesněji tedy rovnou ve 3 hodiny? I když se vám to může zdát na první pohled jako naprostá pitomost, tato hodina má zcela jasné a logické vysvětlení.

Pro každé pohlaví je to přitom ideální čas ze zcela jiných důvodů. Zatímco muži jsou na tom kvůli nočnímu návalu testosteronu po fyzické stránce nejlépe dopoledne, v odpoledních hodinách mají naopak vzestup estrogenu, což je dělá emociálně bližší k jejich drahé polovičce. Díky tomu se pak muž nesoustředí pouze na sebe a svou nejlepší sexuální kondici, ale myslí také na ženu a na to, jak ji co nejlépe uspokojit.

Ženy mají na druhou stranu ve tři hodiny na vrcholu level kortizolu, což má za následek, že mají nejvíce energie a jsou i nejvíce čilé. Kombinace mužských emoci, vzájemné vstřícnosti a maximální ženské energie je pak dokonalým receptem na nejlepší sex, při němž se samozřejmě probudí i vaše fyzická stránka. A to je prostě věda, s tou se nehádejte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také