Sex a vztahy

13. prosince 2022 16:25

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle jsou 3 největší mýty o ženách a sexu. Vážně každá miluje orál?

Jaké největší mýty o ženách a sexu kolují na internetu?

Stejně jako existuje mýtus, že všichni chlapi mají rádi pivo, fotbal a porno, existuje spousta mýtů o ženách. Jak tomu už ale v patriarchální společnosti bývá, ty ženské mýty jsou přece jen o dost škodlivější, než tomu je v případě mužů.

1. Každá miluje orální sex

První věc, které není ani zdaleka pravda. Pro spoustu žen je naopak orální sex buď ponižující, nebo nechutný, nebo z něj mají strach. Muži by rozhodně neměli automaticky předpokládat, že každá žena se do této věci bude s ochotou pouštět.

2. Ženy nemasturbují

Další lež. Spousta průzkumů totiž ukázala, že ženy masturbují stejně, ne-li více než muži. Ano, možná si na to vyhledávají vhodnější chvíle a dávají do toho o něco více energie a chuti, masturbace je ale běžná u obou pohlaví.

3. Všechny ženy zvládnou předstírat orgasmus

Další hloupý mýtus. Ano, některé ženy jsou nuceny orgasmus předstírat jenom proto, že je jejich partneři nedokážou adekvátně uspokojit, jiné to dělají za peníze, existuje však i celkem početná skupina žen, která orgasmus nikdy nepředstírala, nikdy by ho předstírat nechtěla, a kdyby to přece jen to zkusila, nejspíš by to nezvládla.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži vztah mýty orgasmus orální sex sex mýtus

Přečtěte si také