reklama

reklama

Penis a tabu
Autor: Bright Side Penis a tabu

ODHALENO: Tohle jsou čtyři věci o penisu, které muži nikdy nerozebírají? Stydí se snad za ně?

Publikováno: 05.09.2018
Penis, ačkoliv nijak výrazně přitažlivá část mužského těla, je poměrně důležitým orgánem, o kterém muži často a rádi mluví. Jsou však témata, která zůstávají nevyřčena a zejména pro ženy zůstávají naprostým tabu. Dnes se konečně dozvíte, o které věci jde.

reklama

1) Penis se může zlomit

Tohle vám žádný chlap nepotvrdí ani nevyvrátí, už jen proto, že samotná představa musí bolet jako čert. Ne, penis samozřejmě nemá kost (i když se o tom spoustu mužů snaží své protějšky přesvědčit), ale může dojít ke "zlomenině" svalu v momentě, kdy na penis něco nemotorně dosedne... Problémem je, tedy kromě oné bolesti, že penis po zahojení už nikdy nebude mít stejný tvar, tak pozor!

 

2) Většině mužů visí doleva

Lidské tělo není stoprocentně symetrické, což platí i o tom, odkud přesně roste penis. A věřte, nevěřte, není to úplně uprostřed. Většině mužů tak jejich chlouba visí trochu doleva.

 

3) Je ohebný i při erekci

I přes riziko "zlomeniny" je možné zkoušet celou řadu věcí s penisem i v momentě, kdy je zcela ztopořený. Třeba s ním všemožně hýbat a ohýbat ho – i přes nahromaděnou krev totiž zůstává penis stále velmi ohebný, až to může nejednoho člověka překvapit.

 

4) Penis je tmavší než zbytek těla

Ačkoliv to muži neradi přiznávají, penis je zpravidla tmavší než zbytek těla. Neznamená to automaticky, že i o bělochovi platí to, co se říká o černoších, ale určitě tu jsou tací, kteří by tomu rádi uvěřili. Zklamáním musí však být, že se skutečně bavíme pouze o barvě...

Sexuální blbosti

Tohle je 7 sexuálních mýtů, kterým každý věří! Víte, jak dlouhý by měl být váš penis?

fb_penis2

ZJIŠTĚNO: Jaká je perfektní velikost penisu? Ženy si vybraly tyto rozměry…

reklama