Sex a vztahy

14. července 2017 13:49

redakce Prima Lajk

Odhaleno! Tohle jsou sexuální fetiše podle znamení zvěrokruhu, které byste v posteli rozhodně měli vyzkoušet

Řekni, jaké jsi znamení, já ti řeknu, co chceš v posteli.

Existuje spousta divných, ale zároveň úžasných fetišů, které můžete zkoušet se svými partnery. A znamení zvěrokruhu vám může pomoct vybrat si nějaký z nich. Právě na znamení mnoho lidí často přihlíží, když si volí kariéru či když chtějí zjistit, u jakého protějšku bude fungovat vzájemná chemie. Může vám ale prozradit i mnohem více! Můžete totiž podle něj rozhodnout o tom, co budete se svým partnerem dělat v posteli. Přinášíme vám proto tak trochu jiný horoskop, který vám prozradí, jaký fetiš je pro vaše znamení jako dělaný a rozhodně byste ho měli vyzkoušet.

1. Beran

Berani hledají potěšení v jistotě a dominantním přístupu. Fetiš v podobě zuřivého sexu plného vášně a energie jim zajistí hlubší, lepší a mnohem živelnější fyzické spojení. Je však důležité si s předstihem stanovit hranice.

2. Býk

Býci chtějí vše v jednom balíčku. Zahrnutí jídla do jejich postelových hrátek pro ně může být absolutně uspokojující. Vyzkoušejte šlehačku, čokoládu nebo cokoliv jiného, dávejte ale pozor, abyste neušpinili povlečení. Stejně tak býky rajcuje dělání cucfleků.

3. Blíženec

Blíženci milují mentální stimulaci. Zapojení sexuálních pomůcek v postelových aktivitách je opravdu vzruší. Mezi další fetiše ideální pro blížence patří orální sex, lechtání a zábavné chlípné řeči.

4. Rak

Raci jsou emocionální. Rozpaluje je cokoliv, co jim dává pocit bezpečí a lásky. Smyslné dotyky, hlazení bříška a hraní rolí jsou jednoznačnou volbou pro všechny narozené v tomto znamení.

5. Lev

Sex na pláži je pro lvy vrcholem rozkoše. Milují flirtování, škrábání, kousání nebo škádlení. Potřebují mnohem více pozornosti než jiná znamení, uspokojení tedy není jedinou věcí, kterou vyhledávají.

6. Panna

Typická stydlivost lidí narozených v tomto znamení příliš nevypovídá o tom, co všechno by chtěli dělat v posteli. Upřednostňují submisivní postavení, jsou opravdu zapálení do bondáže, hraní rolí, masek, roubíků a pout. Jejich fetiše jsou tak divoké, jak jim umožňují fetiše jejich partnerů.

7. Váha

Lidé narození ve znamení váhy milují experimentování. Většina vah je posedlá zadky. Zbožňují anál, plácání na holou a cokoliv dalšího, co má něco společného s pozadím. V posteli se starají o svého partnera stejně důkladně jako sami o sebe.

8. Štír

Štíři nacházejí potěšení v sexu na veřejnosti – v zaparkovaných autech nebo temných uličkách. Milují totiž vzrušení, které jim tento fetiš nabízí. To samé platí i o sexu ve vodě.

9. Střelec

Střelci mohou být extrémně vášniví. Běžně jsou rádi dominantní. Přiškrcení, plácání přes zadek a kousání je dokážou nažhavit jako nic jiného. Milují taky sexuální stolní hry.

10. Kozoroh

Kozorohové občas potřebují čas, než udělají první krok. Pokud ho ale udělají, pak je už nikdo nezastaví. Jsou rádi dominantní a upřednostňují staré muže či ženy.

11. Vodnář

Lidé narození ve znamení vodnáře jsou zaměření na hlasy. Proto je dokáže rozpálit sex po telefonu a chlípné řeči. Mohou taky nabídnout mnohem více, než co ostatní dokážou zvládnout.

12. Ryba

Pro ryby jsou běžným fetišem nohy. Staví emocionální složku sexu mnohem výše než tu tělesnou. Jsou závislé na jejich partnerovi, který tak v posteli vykoná většinu práce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také