Sex a vztahy

29. prosince 2022 18:28

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Toto jsou nejhorší postelové lži. Co partnerovi rozhodně neříkat?

Jaké jsou nejhorší postelové lži?

Pořádný sex rovná se pořádný penis, milostný život po padesátce končí, každá žena umí předstírat orgasmus, nebo chlap, který nespal s alespoň deseti ženskýma není chlap. Podobných nesmyslů existují desítky. Které mýty jsou ale vůbec ty nejhorší, a co v posteli partnerovi za žádných okolností neříkat?

1. Na poruchy erekce stačí pilulka

Člověk sice míní, ale hlava a tělo občas mění. Jakmile partner nemá chuť na sex, je snadné ho poslat pro pilulku, abyste si to užili alespoň vy. Jenže ne vždy je tohle to správné řešení, a pokud problém trvá dlouhodobě, možná by bylo lepší zajít si s tím k nějakému odborníkovi.

2. Už mě nemiluješ

S nechutí na sex se bohužel pojí i všelijaké nejistoty. Taková ta největší je, že když vás partner odmítá, logicky vás už nemůže milovat. To je ale další nesmysl, protože ne vždy se chuť na sex rovná lásce. Občas s tím souvisí stres, potíže v práci, nebo další faktory, které lze řešit, aniž byste hned partnera obviňovali z toho, že už vás nemá rád.

3. Jsi chlap, tak se vzchop

Co se sexuální náruživosti týče, obecně existuje jakási představa, že muži jsou neúnavné sexuální mašiny. To je ale mýtus, ve skutečnosti jsou na tom s chutí na sex muži i ženy poměrně stejně, a chtít po chlapovi výkony, když se na to necítí, je podobně tak hloupé, jako chtít to samé od ženy.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztah mýty postelové lži

Přečtěte si také