návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Tyhle 3 typy lidí nutně potřebujete k životu. Které a proč?

Za svůj život potkáte různé lidi, je ale důležité potkat tyhle tři typy lidí k tomu, abyste se od nich mohli mnohé věci naučit.
Vydáno: 24.06.2019
Co lidem na seriálu tolik vadí?
Autor: NBC Co lidem na seriálu tolik vadí?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1) Učitel. Může přijít do vašeho života jako učitel ve škole, rodič – máma nebo táta, kamarád, nebo duchovní vůdce. Získáte od něj nedocenitelné rady do života, vstřebáte jeho moudrost, jak žít, milovat, učit se. Mohou se s vámi podělit o životní zkušenosti.

2) Spřízněná duše. Člověk, u kterého máte pocit, jako byste jej znali odjakživa. Máte pocit, jako kdybyste se znali odjakživa, nemusí nutně být na pozici vašeho partnera. Když se s nimi spojíte, budete cítit lásku, útěchu, jako kdybyste od sebe nikdy nebyli rozděleni. Rozumět si budete po všech stránkách. Jestli máte někoho takového ve svém životě, nenechte ho odejít.

3) Protiklady. Mohou vám vyrůst v lepšího člověka. Možná si s tímto člověkem nebudete moc rozumět, ovšem chce vám jen pomoci tím, že vám řekne svůj protichůdný názor. A vy se musíte naučit tolerovat opačné stanovisko. Po boku tohoto člověka dosáhnete naplno svého potenciálu, uvědomíte si svou individualitu. Sice budete mít neshody, vzpomeňte si při tom ale, co pro vás tento člověk udělal.

Kresba velryby japonské

Poslechněte si zvuk velryby, který asi už nikdy neuslyšíte

Článek je zařazen v: vztahy , 3 typy lidí , kamarádi , přátelství