Sex a vztahy

10. června 2020 14:13

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Tyhle erotické polohy zpestří váš sexuální život! Zkusíte je s partnerem taky?

Karanténa způsobila mnoha párům ponorkovou nemoc, takže to mohlo zevšednět i v posteli. Máme pro vás tipy na erotické polohy, které vám pomohou zase se rozpálit.

Válka na židlích

Tahle poloha je hodně zvláštní, ale o to nadšenější budete, když se vám povede se do ní konečně dostat. Potřebujete k tomu jen pohovky nebo křesla. Muž u této polohy sedí na židli tak jako obvykle. Žena si sedne na jeho klín a otočená je směrem od něj. Při téhle poloze může žena skvěle ovládat úhel, jakým na muži sedí a taky rychlost.

Spalovna kalorií

I tak by tahle poloha dala pojmenovat. Ženy při ní totiž spálí přes 188 víc kalorií než kdyby půl hodiny dřepovaly. Poloha spočívá v tom, že si muž lehne na záda a opře se rukama – nikoli na loktech, ale dlaněmi. Žena si pak na muže podřepne směrem k němu. Velkou předností je, že se na sebe můžete dívat.

Na pejska vestoje

Jestli tak trochu spěcháte, mohla by tahle poloha pro vás být ta pravá. Je to podobné jako „na pejska“ v pozici, jak ji znáte, akorát vestoje. Žena je tedy vepředu a muž za ní stojí zezadu. Tahle pozice se dá použít jak s pomůckou schodu – když obvykle žena stojí o jeden schod výše, tak ve sprše nebo s pomocí opěry zdi.

Na stole

Tahle poloha se rozhodně vrací do módy, když je teplejší pozadí a vy naleznete nějakou osamocenou zídku. Anebo ji můžete vyzkoušet i doma za pomocí stolu, či kuchyňské linky. Tam se posadí žena, přičemž se muž postaví naproti ní. Potom se musí žena prohnout v zádech a zároveň obejmout muže kolem boků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také