Je možné dostat se z friendzone?
Autor: iStock Je možné dostat se z friendzone?

ODHALENO: Týpek radí, jak se úspěšně dostat z friendzone. Je to lehčí, než si myslíte!

Tamara F. . Publikováno: 13.10.2021
Proč nejsou všichni kluci jako ty? aneb Co dělat, když vězíte až po krk ve friendzone…

reklama

Pojem friendzone už tak zlidověl, že snad ani nemá cenu ho překládat. Jedno je ale jisté, je to asi to nejsmutnější místo, kde se nikdo nechce ocitnout, protože cesta z něj se zdá být skoro nemožná. Pokud jste se i vy někdy octli ve friendzone, jistě nám dáte za pravdu, že to není nic příjemného, ale dá se z ní vymanit.

Profesionální kouč lásky Shaun Galanos na svém TikTok účtu zveřejňuje spousty rad týkající se vztahů a milostného života. Nyní přišel s jednoduchým návodem na to, jak se můžete z kolonky „kamarád“ dostat do kolonky „partner“. „Na friendzone upřímně nevěřím, ale jestli se z ní chcete dostat, musíte udělat jediné. Pozvat ji nebo jeho na rande!“ řekl svým followerům Shaun.

„Neobviňujte jiné, že jste se dostali do friendzone, protože jste neudělali nic pro to, abyste dali své city najevo,“ řekl vztahový kouč. „Je naprosto normální, že se bojíte odmítnutí, ale pokud s tím sami nebudete chtít něco udělat, nic se nestane,“ jednoduše dodal. A co vy, byli jste někdy ve friendzone a dostali jste se z ní někdy?

Moriah Mills (27)

GALERIE: Žena přišla s bizarním důvodem, proč nemá žádné kamarádky. Vážně je tak moc sexy?

Moriah Mills (27)

GALERIE: Žena přišla s bizarním důvodem, proč nemá žádné kamarádky. Vážně je tak moc sexy?

Pohřeb pro kluka s novou přítelkyní 1

FOTO: Týpek si našel přítelkyni. Kamarádi mu tak vystrojili parádní pohřeb

reklama