ODHALENO: Víme, kolik pravých přátel potřebujete ve svém životě! Máte je?

Kolik pravých přátel byste měli mít ve svém kruhu blízkých lidí?

Mít ve svém životě pravého přítele je opravdová vzácnost, které bychom si měli vážit. Kvalita v tomto případě převyšuje kvantitu a podle nejnovější studie vám k udržení zdravého a prospěšného životního stylu stačí 4 typy přátel. Jaké to jsou?

Přítel pro uklidnění

Každý člověk má své pochybnosti a obavy. Ať už o sebe, práci nebo rodinu a potřebuje někoho, na koho se může spolehnout a komu se může svěřit bez pocitu studu. Chceme přítele, který rozumí našim myšlenkovým pochodům a našim starostem, abychom se mohli uvolnit a cítit se bezpečně.

Přítel, se kterým můžete dělat bláznivé věci

Všichni občas rádi vypustíme a co je lepší, než mít jednoho kamaráda se skvělým smyslem pro humor, se kterým můžeme dělat bláznivé věci a smát se? Humor je v našem životě velice důležitý a potřebujeme ho ke šťastnému a spokojenému bytí.

Přítel, který nám pomůže ujasnit myšlenky

Tento typ přítele nám pomáhá utřídit myšlenky a vyřešit problémy tím, že nám často ukáže správný směr. Jeho rady jsou velice cenné a obvykle se jedná o veselou kopu, která dokáže dobře naslouchat.

Přítel, který nám pomůže dosáhnout našich cílů

Tento člověk vás dokáže skvěle namotivovat a podporuje vás v tom, co děláte. Je cílevědomý a pracovitý, takže v tomhle směru je to ideální parťák na inspiraci v oblasti práce a jiných životních cílů.

Bonus: Nejlepší přítel

Nejlepší kamarád je něco jako člen rodiny. Můžete s ním sdílet veškeré vaše zážitky, pocity i tajemství a víte, že tu pro vás bude vždycky, ať se děje, co se děje. Pokud někoho takového v životě máte, držte se ho zuby nehty, protože to je opravdová vzácnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také