ODHALENO: Víme, proč váš starej utíká pořád na jedno. Může za to tahle primitivní věc

Každý chlap si občas rád zajde „na jedno“ s kámoši, ale když už začne chodit do hospody častěji než domů, měla bys odhalit pravou příčinu.

Jasně, že každý si dá občas rád pivo po obědě anebo se sejde s kamarády v hospodě na večer. Ale jestli ty vysedáváš doma, zatímco on se chodí často bavit bez tebe, je možná něco špatně. Jak často je ještě v pohodě? Když si zajde třeba dvakrát týdně a vrátí se domů včas a ne úplně namol, asi nemáte důvod si ještě začít něco domýšlet.

Ale když je v hospodě ob den nebo třeba denně, je na čase s tím začít něco dělat. Důležité je uvědomit si, proč tam asi chodí. Jedním z nejčastějších důvodů bude to, že tam má takový svůj „klid“, který doma postrádá. Co s tím? Řešením je být na něj milejší, nevyžadovat pomoc s domácností nějakým hádavým způsobem. Klíčem ke štěstí je umět být milá, aby se k vám rád vracel.

Jedním z možných řešení je podřídit se a navrhnout, že mu koupíte lahváče domů. Zaprvé stojí méně, zadruhé ho budete mít doma, že. A dalším pak jít jednou taky do hospody s ním. Třeba se od jeho kámošů naučíte, jak se váš chlap uvolní a čím se baví. A konečně v neposlední řadě si můžete najít nějaké svoje koníčky a aktivity, abyste nebyla vždy ta, která jen čeká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také