Sex a vztahy

19. května 2021 02:39

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Vpichování krve do penisu může zlepšit mužům sexuální život! Pánové, šli byste do toho?

I když to nezní příliš lákavě, tak vpichováním krve do penisu může dojít k výraznému zlepšení sexuálního života.

Tohle je experiment, který by dobrovolně podstoupil opravdu málokterý chlap. Když se nad tím více zamyslíme, tak možná žádný. Představa velké kanyly, která se bolestivě zaboří do mužského údu, přičemž by sestřička začala tlakem vstřikovat dovnitř krev – to ostatně není příjemná představa ani na první přečtení. I přesto přišli odborníci s tím, že by právě vpichování krve do penisu mohlo pánům zaručit nadprůměrný výkon v ložnici. Podle vědců taková injekce krve může některé muže dokonce vrátit zpět do sexuálního života. Stačit by přitom mohla jen čajová lžička krve.

Vědci provedli v rámci studie s vpichováním krve do penisů mužů experiment, přičemž ke zlepšení došlo u sedmi z deseti mužů. Kromě výrazného zlepšení erektilní funkce bylo velkou výhodou také to, že to u konkrétních mužů trvalo nejméně šest měsíců. Což je tedy na lžičku krve rozhodně obdivuhodný výkon. Před léčbou byli všichni dobrovolníci v průměru šest let impotentní. Krevní vzorky byly odebrány a také byla odebraná plazma. Pak byla krev zpět vpíchnuta účastníkům. Odborníci se domnívají, že vpich podporuje růst krevních cév, což zvyšuje zásobení penisu.

Stejně jako Viagra mohou tak takové vpichy zvyšovat hladinu oxidu dusnatého, který napomáhá průtoku krve. Doktor Ioannis Mykoniatis prohlásil, že tyto injekce nabízejí nový přístup k léčbě impotence. Výzkum je zatím na dobré cestě.


Přečtěte si také