návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Vztah s chlapem, který střídá holky. Je nějaká šance, že ho změníš?

Jestli ses zabouchla do promiskuitního jedince, určitě už jsi zoufalá a přeješ si, aby se kvůli tobě změnil.
Vydáno: 07.08.2019
11 drobností při sexu.
Autor: istock.com 11 drobností při sexu.

1. Nech se dobývat. Smutná zpráva je, že nejspíš moc dobře ví, že na něj holky berou. Tenhle pocit mu zvyšuje sebedůvěru. Protože ho málokterá odmítne, je pro něj odmítnutí něco jako studená sprcha. Musíš být jiná a neskončit s ním hned v posteli. Ale zároveň musíš zaujmout.

2. Neptej se, jestli bude věrný. On pravděpodobně nemá moc důvodů, protože jak bylo řečeno, může si vybírat. Pravděpodobně ho jenom žádná holka nezaujala. Na slib věrnosti ho nedostaneš. Musí tě poznat, vážit si tě a bát se, že by o tebe přišel. Pak si rozmyslí, jestli pozve na rande jinou.

3. Důvod. Každý má jiný důvod, proč je záletník. Takže musíš přijít na to, jestli to je kvůli zvyšování sebedůvěry, nebo proto, že jen nemůže nikoho najít. Jestli má sebevědomí menší, musíš mu dát najevo, že si ho vážíš pro to, jaký je. Jestli má ale takový názor, že na vážné vztahy moc není, doporučujeme buď jít o dům dál, nebo vyčkat.

4. Stop žárlivosti. Bohužel je to u proutníka dost těžké, ale i tak ho nesmíš neustále kontrolovat, prohledávat mu kapsy nebo zprávy a podobně. Tímhle ho neodradíš od dalších dobrodružství. Spíš mu dej najevo, že je pod jeho úroveň tě podvádět.

5. Musí vědět, že neodpustíš nevěru. Jestli nic nezabere, musí vědět, že půjdeš o dům dál – ne, že tě má jistou. Dej mu odiv svou hrdost, sebevědomí a nezávislost. Jenom když uvidí, že o tebe doopravdy přijde – a záleží mu na tobě –, nebude podvádět.

6. Jestli jsi zkusila už všechno a stejně se nezměnil, je dobrý se s tím smířit. Buď to můžeš tolerovat, anebo se s ním rozejít.

Nevěra

ODHALENO: Nevěra upevňuje vztahy, tvrdí experti. Jak tahle zvrácená logika funguje?

Článek je zařazen v: Sex , vztahy , záletník , sukničkář , promiskuita , nevěra

reklama