návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Zapojení této věci do sexu zaručí ženám nezapomenutelný orgasmus! Na co nesmíte v posteli zapomenout?

Jestli toužíte po nejlepších orgasmech, možná vás bude zajímat tahle věc, na kterou přišli vědci.
Vydáno: 16.06.2020, sis
polštář vztahy sex
Autor: istockphoto polštář vztahy sex

Jaké je tedy to slibované tajemství? Podle odborníků může vložení polštáře pod zadek ženy výrazně zlepšit její orgasmus – umožňuje totiž hlubší průnik. Může navíc způsobit smíšené orgasmy, kdy má žena najednou vaginální i klitoriální orgasmus. Vědci slibují, že použití polštáře tak navždy změní vaše sexuální prožitky a každý sex bude bombastický. Musíte však zvolit správný úhel tak, aby při proniknutí penisem byl zasažen G-bod.

Každý polštář je prý totiž jiný, a když zvolíte příliš malý nebo jste v nesprávném úhlu, není to pak stejné. Použít můžete dokonce i speciální erotický polštář, který už má úhel vychytaný. Každopádně polštář výrazně zlepšuje i průniky jako takové v misionářské poloze, která je sice velmi oblíbená, ale málokdy se vám podaří vychytat správný úhel a někdy to vůbec nejde. Polštář tedy může dost výrazně pomoct.

Proč v USA nemají sex?; 1

ODHALENO: Jedna třetina lidí v téhle zemi neměla v loňském roce sex! Co jim bránilo?

Článek je zařazen v: orgasmus , orgasmy , Sex

reklama