Sex a vztahy

12. října 2020 16:31

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Ženy, které mají zlaté implantáty, mají údajně větší chuť na sex! Čím to je?

Ženy často touží po vynikajícím sexu jako z milostného filmu. Tyhle implantáty údajně pomáhají stimulovat jejich libido.

Milostný život žen se prý významně zlepší kvůli vaginálním implantátům, které jsou vyrobeny ze zlata. Až 90 procent jejich majitelek uvedlo, že se tam dole cítí pevněji, zatímco jejich libido a spokojenost vzrostly o třetinu. Spokojenější byli také jejich partneři a páry mají celkově ze sexu větší potěšení. Zlatá vlákna dlouhá až pět centimetrů a široká jako vlas, jsou implantována do intimní oblasti, aby byl sex pohodlnější a příjemnější. Zlato stimuluje kolagen, který udržuje pokožku pevnou stejně tak jako svaly.

Navíc zlatá vlákna zvyšují průtok krve, a ženy tak mohou prožívat mnohem intenzivnější pocity, říká zpráva v časopise Journal of Menopausal Medicine. Studie se zúčastnilo celkem 46 lidí. Podle výzkumného pracovníka Su Mu Kima z národní univerzitní nemocnice Chungbuk v Jižní Koraji roste potřeba zlepšovat sexuální dysfunkce u žen čím dál víc. A zdá se, že právě implantáty ze zlatých vláken zlepšují vzrušení a sexuální uspokojení. Až polovina starších žen ve Velké Británii má sexuální problémy spojené s věkem. Zlatá vlákna by mohla být podle odborníků levnější alternativou k vaginální léčbě.


Přečtěte si také