návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Ženy prozradily, jestli se před sexem musí vždy vykoupat. Kolik z nich to miluje ráno?

Některé se musí před „tím“ pořádně vykoupat, navonět, a nikdy by nevkročily do ložnice bez důkladné hygieny. Zatímco jiné…
Vydáno: 01.12.2019
sex
Autor: istockphoto.com sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na hygienu před sexem mají ženy různé názory:

„Fakt si neumím představit, že bych měla sex jen tak a nemytá. Vysprchovat se je pro mne samozřejmostí, stejně tak očekávám, že se umyje partner. Je smutné, že to v dnešní době je něco, co se musí ještě chlapovi připomínat,“ myslí si 35letá Hanka.

„Tak třeba ranní sex by se mi líbil, ovšem neumím si nějak představit líbání bez vyčištěných zubů. Stejně tak je pro mě nepředstavitelné být neumytá tam dole. Takže za mě ne,“ tvrdí Lucie.

„Spontánní sex je podle mě nejlepší. Je takový živočišný. Když se na to člověk připraví, už to není ono. Ale to neznamená, že bych nedodržovala hygienu. Samozřejmě, když je příležitost, tak se umyju. Ale když už tuším, že na to dojde, tak si dám sprchu třeba tak dvě hodiny předem, abych se s tím nemusela trápit. Když to neočekávám, je to horší. Ale jak se říká, když se chce, všechno jde,“ směje se Pavla.

„Tak ranní rychlovku přetrpím, když se pak večer, nebo krátce poté, mám příležitost normálně umýt. Ale že bych to vyhledávala, tak to ne. Můj bývalý sex po ránu miloval, ale pro mě to nebylo nic, co bych musela mít. Zejména z odéru jeho dechu je mi špatně doteď, takže tolik k tomu,“ kroutí hlavou Karolína.

Článek je zařazen v: Sex , vztahy , hygiena