Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Sex a vztahy

Pánové, tohle je 8 způsobů, jak nažhavit ženu během deseti minut

Mužům většinou k vzrušení stačí pohled na něco, co nápadně připomíná dva melouny. Ženy to mají trochu složitější a vyžaduje to určitou komplexní znalost těla. Není to nejsnazší, ale ne nemožné. Stačí vám k tomu zaměřit se na pár bodů a znát pár triků a máte to v kapse!
Vydáno: 11.02.2018, CharL
Jak vzrušit ženu
  1. Dejte si načas. Většina žen má ráda, když si mazlení jejich těla náležitě užíváte. Zpravidla platí, čím více se jich dotýkáte, tím více chtějí, abyste se jich dotýkali. Nikam nespěchejte a užívejte si to mazlení společně s ní.
  2. Udržujte naši pozornost. Dívejte se nám do očí a sdílejte s námi. Oční kontakt dokáže být neuvěřitelně sexy.
  3. Používejte jazyk. Orální sex většina žen zbožňuje! Opět zde platí, nikam nespěchejte a vyzkoušejte různou techniku k tomu, abyste společně přišli na to, co se jí líbí.
  4. Vyzkoušejte hračky. I tohle může do vaší postele přinést úplně nový a neokoukaný náboj. Nebojte se experimentovat!
  5. Šeptejte. Vlastně můžete dělat cokoliv v blízkosti jejího ucha. Je to dobrá erotogenní zóna, takže ji tam můžete líbat, kousat, lízat a také vyprávět nějaké nestoudnosti. Tohle jí chladnou rozhodně nenechá.
  6. Ukažte ji svou mužskou stránku. Pevně ji chyťte, přitáhněte k sobě a … prostě jí ukažte, kdo je tu pánem. Tohle ji přivede k šílenství!
  7. Masáž. Takhle si ji perfektně připravíte a dokonale uvolníte její tělo i mysl. Po tomhle už v hlavě nebude mít nic jiného, než vás a vaše doteky. Obyčejnou masáž můžete rázem proměnit v erotickou, chce to jen trochu fantazie.
  8. Obejměte jí zezadu. Když bude vařit, nebo dělat cokoliv jiného, zkrátka k ní přijďte a zezadu ji k sobě přitiskněte. Pak stačí přidat polibky na krk a je vaše.
Reklama
Článek je zařazen v: Sex, vztahy, láska, Ženy, orgasmus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama