Pánové, tohle je 8 způsobů, jak nažhavit ženu během deseti minut

Mužům většinou k vzrušení stačí pohled na něco, co nápadně připomíná dva melouny. Ženy to mají trochu složitější a vyžaduje to určitou komplexní znalost těla. Není to nejsnazší, ale ne nemožné. Stačí vám k tomu zaměřit se na pár bodů a znát pár triků a máte to v kapse!

  1. Dejte si načas. Většina žen má ráda, když si mazlení jejich těla náležitě užíváte. Zpravidla platí, čím více se jich dotýkáte, tím více chtějí, abyste se jich dotýkali. Nikam nespěchejte a užívejte si to mazlení společně s ní.
  2. Udržujte naši pozornost. Dívejte se nám do očí a sdílejte s námi. Oční kontakt dokáže být neuvěřitelně sexy.
  3. Používejte jazyk. Orální sex většina žen zbožňuje! Opět zde platí, nikam nespěchejte a vyzkoušejte různou techniku k tomu, abyste společně přišli na to, co se jí líbí.
  4. Vyzkoušejte hračky. I tohle může do vaší postele přinést úplně nový a neokoukaný náboj. Nebojte se experimentovat!
  5. Šeptejte. Vlastně můžete dělat cokoliv v blízkosti jejího ucha. Je to dobrá erotogenní zóna, takže ji tam můžete líbat, kousat, lízat a také vyprávět nějaké nestoudnosti. Tohle jí chladnou rozhodně nenechá.
  6. Ukažte ji svou mužskou stránku. Pevně ji chyťte, přitáhněte k sobě a … prostě jí ukažte, kdo je tu pánem. Tohle ji přivede k šílenství!
  7. Masáž. Takhle si ji perfektně připravíte a dokonale uvolníte její tělo i mysl. Po tomhle už v hlavě nebude mít nic jiného, než vás a vaše doteky. Obyčejnou masáž můžete rázem proměnit v erotickou, chce to jen trochu fantazie.
  8. Obejměte jí zezadu. Když bude vařit, nebo dělat cokoliv jiného, zkrátka k ní přijďte a zezadu ji k sobě přitiskněte. Pak stačí přidat polibky na krk a je vaše.
Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy vztahy orgasmus láska

Přečtěte si také