Sex a vztahy

14. října 2019 15:17

sarka.turcekova@gmail.com

Pastor prohlásil, že gayové jsou posedlí prdícími démony, kteří dohánějí prasata k sebevraždě! Tohle myslí vážně?

Pastor prohlásil, že gayové jsou posedlí prdícími démony, kteří dohánějí prasata k sebevraždě! Tohle myslí vážně?

Už tady byl kněz, který tvrdil, že ví, jak vzniká homosexualita. Prý k tomu stačí to, když těhotná žena zatouží po análním sexu. A když pak anál provozuje, narodí se jí díky tomu homosexuální dítě! Ano, tohle jeden kněz už dříve prohlásil. Smál se tomu tehdy celý internet. No dobře, polovina lidí byla spíš dost znechucená. Ovšem tentokrát přišel s další úžasnou teorií pastor Bert Farias.

Prohlásil, že zná syrovou, nahou pravdu o tom, proč jsou lidé homosexuální. Jsou podle něj posedlí prdovými démony. Když se člověk – dle Fariase – rozhodne být gay, zapojuje se tak do nečistých démonických praktik. A jakmile se to stane, stane se posedlý páchnoucími démony, kteří mohou smrdět tak silně, až to i prasata přiměje k sebevraždě.

Pastor poprosil lidi, aby se na něj nezlobili, že odhalil tuto svou novou, průkopnickou teorii. V Bibli totiž existuje úsek, kde Ježíš vyhnal na dva tisíce démonů z člověka, ti pak prosili a křičeli, aby je poslal do prasat. Prasata je ale nechtěla, tak démoni utekli z prudkého kopce a utopili se v moři. Prasata prý raději zemřou, ale lidé přijímají homosexuální démony.

Možná se ptáte, jak to všechno Farias ví. No, jeden z božích proroků mu prý osobně telefonoval, aby mu dal vědět.


Přečtěte si také