Sex a vztahy

19. listopadu 2015 15:13

redakce Prima Lajk

PÉČKOSTATISTIKA: Co nás nejvíc vzrušovalo posledních 7 let? Tady máte přehled svých choutek!

Web PornHub přišel s porovnávacím grafem, který ukazuje, co nás nejvíce zajímalo v posledních letech. I když se některé žánry drží na vrcholu už dobu, jiné nás rajcovaly třeba jen jeden rok.

Letošní žebříček otevírají lesbičky. Ty nás zajímají skoro pořád, jen v roce 2012 jsme na ně moc chuť neměli. Korunu královen porna získaly znovu po pěti letech, naposled byly první v roce 2010. Dost jim ale konkuruje heslo „teen“. Teenagerky získaly prvenství také dvakrát a ze žebříčku top 10 nikdy nevypadly.

A protože to lidé evidentně rádi střídají, MILFky nezůstávaly nikdy pozadu. Na jedničku to sice dotáhly jen v roce 2009, ale nikdy neklesly pod páté místo. Pokud k nim připočítáme i heslo „mom“, jsou vůbec nejúspěšnějšími ve světě porna. Co by na to řekl Stifler?

Naopak Asiatky to u nás měly poslední roky těžké, ze žebříčku vypadly v roce 2012 a Indky se tu udržely jen o rok déle. Podobně jsou na tom orgie. Co jsme si ale oblíbili, jsou nevlastní mámy nebo kreslené filmy. Poprvé se do top 10 také probojovaly nevlastní ségry.

Sdílejte článek
Štítky pornografie lesba

Přečtěte si také