návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

Pokud chcete mít s holkou sex na prvním rande, udělejte tuhle věc! O co se jedná?

Chlapi, každý to znáte, pokud narazíte na nový objev, splaší se vám hormony a už byste na to skočili.
Vydáno: 16.02.2018
Sex na prvním rande
Autor: istock.com Sex na prvním rande

Pokud chcete u holky zabodovat, nesmí se vám stát žádné fópá. Hodní kluci často spadnou do friendzony a ten, kdo se moc vychloubá, je také dříve nebo později pasé.

Rada zní jasně – Pokud chcete, aby z vás holka byla paf a skočila na to s vámi dříve než za půl roku, musíte se držet ověřených rad.

1. Překvapte jí nečekaným detailem. Kupte na rande jídlo nebo třeba něco sladkého s poznámkou, že jste si byl jistý, že určitě bude mít hlad.

2. Ve chvíli, kdy si bude myslet, že jste nejpozornější kluk na světě, začněte se k ní chovat, jako by nebyla jediná. Klidně napište během rande pár zpráv. Ať se říká, co chce i holky musí mít pocit, že o chlapa bojují. A ještě o tak pozorného.

Klidně řekněte, že máte později ještě jiný program, i když to nemusí být pravda. Nakonec ho jakoby zrušte a vezměte holku k sobě domů nebo třeba do auta. Pak se jí snažte vzrušit – neodolá. A pokud odolala a dala vám facku, tak se omlouváme, že to zrovna teď nevyšlo.

Článek je zařazen v: Sex , první rande , jak na to

reklama