Sex a vztahy

8. listopadu 2016 14:50

redakce Prima Lajk

POMSTA ROKU: Podváděný manžel nechal svému sokovi seznam 10 věcí. Parádně zesměšnil manželku i milence…

Jak vypadá pořádná pomsta, kde nikdo nedostane facku a přitom to pěkně zabolí? Stačí, když napíšete muži, se kterým vás vaše žena podvádí, seznam deseti věcí, které by měl nebo naopak neměl dělat.

Jistý Jack S. se rozhodl, že na to, že ví o nevěře své ženy, upozorní originálním způsobem. Namísto hádek sestavil seznam deseti úkolů pro svého soka, ve kterých ho parádně zesměšnil a dal najevo, že opravdu ví, o všem, co milenec s jeho ženou dělá.

♥ Prosím přestaň nechávat prkénko nahoře. Manželka pak obviňuje mě a už to začíná být nuda.

♥ Možná mi dáváš víc příležitostí pro to, abych šel rybařit, ale prosím přestaň pít moje pivo. Je v pohodě, když si jich pár při své návštěvě dáš (Bůh ví, že jsem jich vypil hodně, než mi začala připadat přitažlivá), ale prosím pár mi jich tam nech. Musím tam být déle než ty.

♥ Pokud je všechny dopiješ, nech mi tam peníze, nebo kup nové.

♥ Prosím dej na záchod nový papír, když ho všechen spotřebuješ. Z nějakého důvodu si můj pětiletý syn myslí, že když tam není papír, nemusí si utírat zadek. Papír dáváme pod dřez, tedy pokud nedoporučíš lepší místo?

♥ Když se vyspíš s mojí ženou, použij na očištění něco jednorázového. Ten koš s prádlem napravo je můj a to oblečení je čisté, jelikož si ho peru sám, moje žena to nedělá. Pak nestíhám do práce. Minulý týden jsem zjistil, že mám košili od něčeho ušpiněnou (díky).

A pokud chcete další vtipné pomsty za nevěru, mrkněte do galerie:

♥ Prosím neříkej mým dětem, že jsi strýček. Jsou jen malé ne retardované.

♥ Prosím přestaň zesilovat topení, neplatíš nic. Mojí manželce se to může líbit, ale mě to pak bolí.

♥ Když se zeptá: „Jsem v těchhle kalhotách tlustá?“, řekni ne. Možná si myslíš, že odpovědět jinak ji donutí, aby si dvakrát rozmyslela, než za jeden den zdlábne kopec zmrzliny, ale jediné, čeho dosáhneš je to, že jí dá důvod pro to, aby si koupila mnohem víc kalhot, ve kterých bude vypadat stejně tlustá.

♥ Přestaň jíst pečivo. Brownies, které jsi snědl, jsem dostal od svojí mámy k narozeninám. Moje manželka nic tak dobrého nepřipravila už roky, a pokud to udělá, tak se stejně nepodělí.

♥ Snaž se přesouvat váhu, když sedíš na mojí židli. Nemám moc čas, abych využil její polohování (fotbal, zápasy, tréninky, baseballový kemp pro děti mi bere tolik času a ještě se snažím vypomáhat ve škole), ale pak mě to táhne doleva.

Sdílejte článek
Štítky papír milenec nevěra manželé

Přečtěte si také