POTVRZENO: Sociopati jsou skvělí v posteli! Tohle je ale důvod, proč byste to s nimi zkoušet neměli

Vyplatí se spát se sociopatem?

Stránky VICE s oblibou řeší vztahy a věci okolo nich do takové míry, že se až občas divíme, na co všechno přijdou. Jako například teď, když provedli rozhovor s oficiálně diagnostikovaným sociopatem, který se jim svěřil, jaký přesně má vztah k sexu.

No, a hádáte správně – je to dost komplikovaný vztah. V rozhovoru vystupuje 30letá Jessica Kelly, která dříve bývala muž, dnes ale žije jako žena, a protože došli s manželem k názoru, že spolu už nemůžou nadále být, pokud se Jessica nezačne léčit a chodit ne terapie, začala ve svém životě objevovat věci, o kterých dříve netušila.

Jessica si původně myslela, že trpí jen depresí. Jenže po několika schůzkách s terapeutem jí byla doporučena kniha Přiznání sociopata, a když ji dočetla, uvědomila si, že mnoho vlastností sdílí s touto skupinou lidí.

Ti na rozdíl od psychopatů nejsou se svojí neschopností cítit emoce vůči ostatním od narození, ale utvořilo je tak v útlém věku jejich okolí. Každá psychická nemoc je ovšem jiná a Jessica rozhodně není žádný sériový vrah neschopný cokoliv cítit. Zároveň však nepřistupuje například k sexu tak, jako většina z nás.

Pro ni je prý sex pouze o ní. Ona si to musí užít, mít orgasmus a pak chce konec. Podobně pak nechápe lásku. Ví, že přijít o svého muže by asi byla škoda, ale nerozumí lásce tak jako například on. Partnera zkrátka v životě chce, touží po něm, ale jenom za jejích podmínek. Svého muže tak považuje spíš za hračku, typ majetku. A nejhorší je, že i od takových lidí se těžko odchází. Což dokládá fakt, že s ní její muž zůstal ještě tři roky poté, co Jessica svoji sociopatickou poruchu naplno odhalila. Ani terapie ale nakonec tohle manželství nezachránila.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztah láska rozhovor sociopati

Přečtěte si také