návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

POTVRZENO: Sociopati jsou skvělí v posteli! Tohle je ale důvod, proč byste to s nimi zkoušet neměli

Vyplatí se spát se sociopatem?
Vydáno: 25.02.2019
Sex se sociopatem 2
Autor: istock.com Sex se sociopatem 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stránky VICE s oblibou řeší vztahy a věci okolo nich do takové míry, že se až občas divíme, na co všechno přijdou. Jako například teď, když provedli rozhovor s oficiálně diagnostikovaným sociopatem, který se jim svěřil, jaký přesně má vztah k sexu.

No, a hádáte správně – je to dost komplikovaný vztah. V rozhovoru vystupuje 30letá Jessica Kelly, která dříve bývala muž, dnes ale žije jako žena, a protože došli s manželem k názoru, že spolu už nemůžou nadále být, pokud se Jessica nezačne léčit a chodit ne terapie, začala ve svém životě objevovat věci, o kterých dříve netušila.

Jessica si původně myslela, že trpí jen depresí. Jenže po několika schůzkách s terapeutem jí byla doporučena kniha Přiznání sociopata, a když ji dočetla, uvědomila si, že mnoho vlastností sdílí s touto skupinou lidí.

Ti na rozdíl od psychopatů nejsou se svojí neschopností cítit emoce vůči ostatním od narození, ale utvořilo je tak v útlém věku jejich okolí. Každá psychická nemoc je ovšem jiná a Jessica rozhodně není žádný sériový vrah neschopný cokoliv cítit. Zároveň však nepřistupuje například k sexu tak, jako většina z nás.

Pro ni je prý sex pouze o ní. Ona si to musí užít, mít orgasmus a pak chce konec. Podobně pak nechápe lásku. Ví, že přijít o svého muže by asi byla škoda, ale nerozumí lásce tak jako například on. Partnera zkrátka v životě chce, touží po něm, ale jenom za jejích podmínek. Svého muže tak považuje spíš za hračku, typ majetku. A nejhorší je, že i od takových lidí se těžko odchází. Což dokládá fakt, že s ní její muž zůstal ještě tři roky poté, co Jessica svoji sociopatickou poruchu naplno odhalila. Ani terapie ale nakonec tohle manželství nezachránila.

Článek je zařazen v: sociopati , vztah , Sex , rozhovor , láska