Pozice, ve které spíte prozradí, jak je na tom váš vztah. V jaké z těchto 5 poloh spíte?

Možná si to ani neuvědomujete, ale poloha, ve které s partnerem spíte, ledacos odhalí. Dokonce se z ní dá usoudit, kdo je ve vztahu více dominantní, jestli jste romantici a zda vztah funguje a nebo vás má něco znepokojovat.

Tváří v tvář Tato poloha není příliš pohodlná, ani praktická. Takto většinou usínají pouze páry na začátku vztahu, kdy jeden usne a druhý si lehne tak, aby se mohl koukat na svůj spící protějšek. Prostě čerstvá zamilovanost.

Lžičky Jedna z nejčastějších poloh, ve které oba partneři leží na stejném boku, těsně u sebe, aby se dotýkali celým tělem. Tato poloha ukazuje, že pár si chce být, co nejblíž i během spánku. Pokud takto spíte, patříte k zamilovaným párům. Dominantní je ten partner, který je vzadu.

Na jeho rameni Tady je jasná dominance muže, u kterého žena hledá bezpečí a v jeho náručí se jí dobře usíná. Jestliže takto spíte, o svůj vztah se nemusíte bát. Tohle je poloha pouze pro zamilované.

Zadky k sobě V této poloze spí většinou páry, které chtějí mít svůj prostor a svoje pohodlí, ale zároveň potřebují vědět, že ten druhý vedle něho stále je a chce se ho dotýkat. Pokud už jste spolu nějaký ten pátek, a do této polohy jste časem dospěli, znamená to, že jste trošku zpohodlněli. Hlavně pozor, aby to zůstalo jen u spánku!

Každý na své straně postele Pokud takto spíte od začátku vztahu, znamená to, že potřebujete svůj prostor a dáváte tak zároveň najevo oboustrannou dominanci. Pokud jste na začátku vztahu spali u sebe a postupně se vzdalujete je více než jasné, že ve vašem vztahu není něco v pořádku.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Instagram spánek vztah

Přečtěte si také