POZOR! Tohle jsou 3 nebezpečné sexuální polohy, při kterých si můžete zlomit PENIS! Čemu se v posteli vyhnout?

Chcete si zachovat své nádobíčko v celku? Tak dávejte pozor na tyhle polohy!

Budeme teď předpokládat, že už jste si někdy v životě něco zlomili a tudíž víte, jaká to je bolest. Zároveň ale vycházíme z předpokladu, že váš pohlavní orgán (a ano, v tomhle případě máme na mysli penis) to ještě nebyl. Pokud se tedy chcete vyhnout právě téhle „zlomenině“, měli byste věnovat pozor následujícím řádkům.

Způsobů, jak si zranit nástroj lásky, samozřejmě existuje plno, my se teď ale soustředíme na sex. Občas totiž stačí, když si třeba jen partnerka špatně sedne nebo omylem narazíte na kost a BUM! Sbohem děti, sbohem sladký živote plný sexu! Než však začneme, je třeba vyvrátit ještě jeden malý mýtus. Ne, ve vašem penisu opravdu není žádná kost, když se tedy bavíme o „zlomenině“, myslíme tím přetrhnutí části penisu, která má na starosti erekce. Ano, bolí nás to už jenom při té představě!

1. Na koníčka

Podle webu Medical Daily, polovina zlomených penisů je způsobena polohou „na koníčka“, při které muž leží a žena si mu sedne na klín. A protože se jedná o jednu z nejpopulárnější, měli byste si dávat obzvlášť dobrý pozor.

2. Zezadu

29 % zlomenin dále vychází z polohy zezadu, jedné z nejoblíbenějších pánských poloh. V podstatě za to může kombinace příliš velké síly a špatného nasměrování. Bacha na to, pánové!

3. Misionář

Na třetím místě se umístila asi nejklasičtější a nejnudnější poloha vůbec, misionář. Pokud si tedy lze něco z tohoto článku odnést, je to fakt, že ty nejznámější polohy jsou zároveň ty nejnebezpečnější. Měli byste o tom teď informovat vaši partnerku, určitě bude nadšená a experimenty můžou začít!

Tohle jsou ty nejkrásnější instagramové zadečky! Už jste je viděli?

Sdílejte článek

Přečtěte si také