Sex a vztahy

2. prosince 2015 10:58

Tereza Javorová

Sex na vánočním má 39 procent lidí! Ve které profesi se souloží nejvíc?

Doba vánočních večírku je tady a s ní i perfektní příležitost si to konečně rozdat se sexy kolegou nebo svést tu mladičkou účetní ze třetího. Průzkum luxusní značky spodního prádla Ann Summers ukázal, ve kterých profesích se na vánočním večírku souloží nejvíc! Jakou šanci tak máte právě vy?

Průzkumu se zúčastnilo před 2000 zaměstanců z různých oborů. Přes 39 % z nich přiznalo, že už někdy na vánočním večírku souložili, ale o to překvapivější je, ve kterách profesích se špásuje nejvíc!

Na plné čáře zvítězilo IT oddělení, kde v podnapilém stavu spojuje svoje konektory 76 % lidí. Hned v závěsu jsou nejnáruživější právníci, ze kterých si to rozdá 74 % zaměstanců. Na třetím místě je klasicky HR se 72 procenty. U těch s tím počítá, protože logicky musí důkladně prověřit lidské zdroje.

Nejčastěji si to pak s kolegy rozdáváme v zaparkovaném autě před místem večírku, v zasedačce, ve firemní kuchyňce, 15 % lidí i na svém pracovním stole a někdy se prohle i kulečníkový stůl. Největší sexuální dravci jsou vrcholní manažeři, ze kterých přiznává sex se zaměstanecem 65 %. Zatímco ředitelé si zaslouží jen ve 28 procentech. Noví junior zaměstanci jsou na tom podobně, sexuální prověrkou prošlo 26 %. Že by ředitelové zkoušeli nové asistentky osobně? ♥

Podívejte se na kompletní žebříček nejzvrhlejších oborů:

1. IT (76 %)

2. Právní (74 %)

3. HR (72 %)

4. Logistika (72%)

5. Finance (71%)

6. Media a marketing (68%)

7. Prodej (67%)

8. Administrace (57%)

9. Zdravotníci (52%)

10. Učitelé (45%)

Sdílejte článek

Přečtěte si také