SEX na veřejnosti může dopadnout tragicky. Těchto 5 případů vás přesvědčí o tom, že to je nejlepší v posteli

Řada lidí má chuť si zpestřit sexuální život. A tak vymýšlí nejrůznější místa na hrátky. Jenže ne vždy to dopadne dobře. Řada takových nápadů dopadne trapasem nebo dokonce i smrtí...

Napadení lvem Sex ve volné přírodě může být riskantní. Zvlášť, pokud jste v Africe. Pár, který si to užíval pod širým nebem totiž napadl lev. Milenci se povedlo utéct a následně přivolat pomoc. Střelba po nějaké chvíli lva zahnala, žena už však byla mrtvá!

Sex na kolejích Ukrajinský pár při cestě domů nevydržel se sexem do ložnice. Muž uvedl, že měli s partnerkou chuť zažít adrenalin v těsné blízkosti železniční trati. Výsledkem ovšem byla smrt partnerky a amputace od pasu dolů pro muže.

Sex na studni Jak už se ukázalo, sex venku může být značně riskantní. Španělský pár si užíval sexu venku na studni. Ovšem při vášnivém aktu se prolomilo dřevěné víko. Mladá dívka tak spadla do studny, která byla hluboká 10 metrů. A její milenec namísto toho, aby zavolal pomoc, raději utekl.

Vibrační kalhotky Tohle bude asi ten nejtrapnější sexuální incident, který se někomu stal. Žena na sobě měla koženkové kalhotky s vibrační kulkou uvnitř pochvy. Při nákupu ale dostala zničehonic tak silný výboj, že u regálu s potravinami omdlela a při pádu se uhodila do hlavy. Zdravotníci z ní tak museli na místě sundat vibrační kalhotky. Ženu z městečka z Walesu následně odvezli do nemocnice, aby zjistili, zda je v pořádku.

Sex v autě Kdo nezažil sex v autě, jako kdyby nežil. Ovšem ukazuje se, že i tohle může být značně riskantní. Pár z Pensylvánie, který si užíval ve svém voze v garáži, totiž zemřel na otravu oxidem uhelnatým. Důvodem bylo to, že auto zůstalo nastartované, zatímco motoru došly pohonné hmoty. Dejte si na to pozor!

Lechtivá galerie:

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také