SEXUÁLNÍ KALENDÁŘ: Měsíc narození o něm prozradí, jaký bude v posteli! Nejlepší jsou červencoví....

Máte nový vztah a ještě jste se nedostali k sexu? Zjistěte předem, jaký bude milenec.

Leden

Lidé, kteří se narodili v lednu, jsou v sexu velmi výstřední. Stejně jako listopadoví zrozenci jsou nadšení experimentátoři v posteli.

Únor

O lidech narozených v únoru se traduje, že jsou dobrodružné duše. Mají v sobě spoustu vášně. Přesto je u nich třeba na sexu hodně pracovat, protože mají tendenci zaměřovat se na celkový výsledek. Zapracujte s nimi na emocích a sex bude fantastický.

Březen

Březnoví zrozenci rádi tráví spoustu času v posteli. Sex je plný chtíče, potu a vášně. Při milování se vám odevzdají, jako kdyby vás měli naposled.

Duben

Ti, kteří se narodili ve čtvrtém měsíci roku, jsou hodně nezávislí. Sex s nimi je horký, intenzivní, vášnivý, protože jsou pod vládou Marsu. To ale přináší i brzké vyčerpání.

Květen

Májoví zrozenci mají rádi smyslný a zároveň pohodlný sex. Ohromíte je saténovým povlečením v nádherně vyzdobené místnosti. A napodruhé je zkuste svést v taxíku. Budou mít rádi změny.

Červen

Lidé narození v červnu budou chtít vyzkoušet každou pozici pod sluncem, protože chtějí vědět všechno o všem. Pokud máte chuť bavit se s někým naprosto o čemkoli a zažít sex po telefonu, červnoví zrozenci jsou na to ideální.

Červenec

Sex s nimi musí mít hloubku. Pro červencové zrozence je důležitý cit. Chtějí pocit bezpečí a splynout s někým, kdo je miluje. Pro svého partnera udělají takřka cokoli.

Srpen

Srpen je buď a nebo. Buďto dokážou být extrémně sobečtí, nebo extrémně velkorysí. Jedno je ale jisté, neříkejte jim, jak se mají chovat v posteli. Vytočíte je a pošramotíte jejich ego.

Září

Zářijoví zrocenci jsou vášniví, a přitom si své emoce řádně kontrolují. Bude to trvat hodně dlouho přimět je, aby se uvolnili. Pak to ale za to stojí! Do sexu se nevrhají po hlavě, své milence si vybírají pečlivě.

Říjen

Mají rádi svůj čas, lenošení a taky romantiku. Říjnoví zrozenci si předem vysní, jak bude vše probíhat, než vůbec něco zrealizují. Pomalu ale jistě, to je trik na říjnové zrozence.

Listopad

Pokud chcete vášnivý sex, volte milence narozené v listopadu. Chtějí všechno a hned, oddají se vášni, a to až tak, že se vás budou snažit ovládnout. Jsou navíc skvělí experimentátoři.

Prosinec

Prosincoví zrozenci jsou velmi kreativní. Rádi vytvářejí příběhy a vžívají se s partnery do různých rolí. Je tedy těžší spojit se s nimi hlubším způsobem, ale při sexu se s nimi rozhodně nudit nebudete.

Podívejte se na aktuální vlasové trendy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také