Sex a vztahy

30. dubna 2016 13:15

Adéla Skřivánková

SEXY TIPY: Která poloha se hodí k vašemu znamením zvěrokruhu? Lvi to chtějí zezadu, Blíženci zase...

Znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, nás ovlivňuje víc, než si myslíme. Některá znamaní jsou více vášnivá, jiná preferují pomalý a intenzivní sex. Která poloha se tak ideální pro vás a vašeho partnera?

Beran (21.3. - 20.4): Berani jsou velmi vášniví a dominantní. Žena v Beranu má ráda, když ji partner sváže a trochu si ji zkrotí, muž miluje střídání různých poloh.

Býk (21.4. - 21.5.): Milují smyslný a vášnivý sex. Dávají velký důraz na intenzitu prožitku, takže jakákoliv poloha, kde může partner přirážet opravdu hluboko, je skvělá. Nezapomeňte na dlouhý orální sex!

Blíženci (22.5. - 21.6.): Blíženci je znamení mnoha tváří a platí to i v sexu. Rádi mění různé role a chvíli si hrají na školačku a učitele, jindy na instalatéra a bohatou paničku.

Rak (22.6. - 22.7.): Raci jsou tak trochu zvrhlíci. Vzruší je tedy plácání, svazování, anální sex či cokoliv jiného, lehce nekonvenčního.

Lev (23.7. - 23.8.): Mají přirozenou autoritu a charisma. Muže vzrušuje poloha zezadu, kdy celou situaci může plně kontrolovat a Lvice je naopak ráda nahoře ze stejného důvodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také