Tahle žena měla sex všech 365 dní v roce! Podívejte se, co šíleného se stalo s jejím manželstvím

Někdy stačí jen mít sex

Blogerka Brittany Gibbons měla problémy se svým tělem. Už od dětství trpěla nadváhou a v dospělosti se její situace jen zhoršovala. Těhotenství situaci kolem jejího vzhledu nepomohlo a Brittany se pomalu propadala do depresí. Měla zároveň strach, že tím přijde o manžela, proto se uchýlila k radikálnímu kroku.

Rozhodla se, že bude mít sex - bez ohledu na cokoliv - každý jeden den v roce!

Ačkoliv se to může zdát jako bláznivý nápad, Brittany toho ani na vteřinu nelituje a důsledky celé sex-akce pociťuje ještě nyní, dva roky poté. Problém Brittany tkvěl i v tom, že pochází z rodiny, kde se láska příliš nevyjadřovala dotyky, což mohlo mít zcela katastrofální vztahové následky. Nakonec se ale vše povedlo zvrátit.

Brittany se svým manželem začala spát každý den a už po měsíci přestávala pomalu nenávidět svůj pohled do zrcadla. Přestala řešit, že je při těle a snažila se užívat si sex. Po třech měsících už nepřemýšlela nad tím, jaké zvuky její tělo při sexu vydává a po půl roce už se bez špatných pocitů promenádovala po domě nahá a nechala se objímat a laskat od svého muže.

Ve výsledku tedy trochu přehnaná myšlenka vyústila v posílení vztahu, zbavení nepříjemných pocitů a hlavně - v lásku k sobě samé!

Sdílejte článek
Štítky Sex vztah nadváha blogerka

Přečtěte si také