Tohle je 5 erotogenních zón mužů. Nesahejte mu jen na penis!

Zapomeň na penis. Přinášíme vám pět erotogenních zón, které ho rozpálí, aniž bys mu přitom musela sáhnout do rozkroku. Jaké to jsou?

Ruce

Pokud máš chuť muže pomalu ale jistě vydráždit, začni u dlaní. Jemné škrábání nehty pro něj bude vzrušující.

Uši

Pošeptej mu něco do ucha. Tak blízko jak jen to jde. Jedna americká studie dokonce potvrzuje, že šeptání a zvuk doteků nasliněných rtů muže velmi rajcuje. Vyzkoušej to. Nebudeš litovat.

Krk

Krk a šíje patří k nejcitlivějším místům těla. Zaměř se na oblast nad klíční kostí. Nejprve po krku přejížděj prsty a poté zapoj i rty. Ovšem u krku nekonči. Pokračuj dalšími body a uvidíš, že ho přesvědčíš o tom, že předehra pro muže je to nejlepší, co zažil.

Břicho

Tak blízko jeho chloubě a přitom tak daleko. Jemné doteky okolo pupíku a směrem dolů k jeho penisu zaručeně zaberou. A pokud ho chceš ještě více vydráždit, zapoj rty a jazyk. Uvidíš, že ho dostaneš do varu.

Stehna

Na vnitřní stranu stehen se mnohdy zapomíná. Tady postačí pouze ruce. Hlaď ho něžně směrem vzhůru, aniž by ses dotkla genitálií. Přitom se drž co nejtěsněji rozkroku. Bude to stejně mučící a zároveň rajcovní jako bříško.

Podívejte se na ty nejvíce sexy muže Instagramu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také