Tohle je 5 hlavních rozdílů mezi holkou a manželkou! Je lepší se oženit, nebo jen randit?

Podle posledních výzkumů je dokázáno, že se muži hrnou do chomoutu častěji, než jejich křehké polovičky. Je to samozřejmě super, mít v někom životní jistotu, ale přemýšleli jste chlapci nad tím, jestli se vaše vyvolená ve svazku radikálně nezmění?

Tady je 5 zásadních rozdílů mezi partnerkou a právoplatnou manželkou. Sedí na vás alespoň jeden?

1. SEX – Určitě si pamatujete ty vášnivé noci beze spánku, kdy jste byli oba vzrušení ze všeho nového. Objevovali jste spolu, co má ten druhý rád a chtěli jste zkoušet nové věci. Vše bylo vášnivé a experimentování bylo na denním pořádku.

V manželství se jedná již o takovou rutinní záležitost. Nepočítejte s akcí každý druhý den. Budete rádi za rychlovku párkrát do měsíce. To víte, děti, práce, starosti. Někde se ta energie ušetřit musí. Takže žádné protahování.

Co je lepší varianta? Foto: istock.com

2. PLACENÍ – Když randíte, je slušné, aby platil muž. Žena by se neměla dostat do situace, že neví, jestli má celou útratu zaplatit. Takhle by chlapovi mohl klesnout drahocenný kredit. Ovšem, pokud za sebe žena nechá zaplatit vše, utečte, protože toto vypadá na velmi drahou investici do budoucna.

S manželkou po boku platíte večeři vždycky. Je to takové nepsané pravidlo. Ona doma vaří, vy platíte v restauraci.

3. VOLNÝ ČAS – Je jen na vás, jestli chcete s přítelkyní podnikat různé aktivity. Je jasné, že si vyberete takovou holku, která má alespoň něco společného. Když na ní zrovna nemáte náladu, jednoduše děláte činnost sami.

S manželkou je to horší. Opovažte se nemít náladu. Rádi jezdíte na kole? Perfektní! Nejlépe s sebou vezměte i děti. 5 kilometrů bude stačit!

Přítelkyně vám vždy dopřeje krásnou podívanou. Foto: istock.com

4. PŘÁTELÉ – Ráda s vámi bude chodit na různé akce. O vašich přátelích bude tvrdit, že je má moc ráda i kdyby to nebyla pravda. Pokud nebude chtít trávit čas s vámi, půjde s kamarádkou na kafe.

Manželka si zve kámošky domů, kde pomlouvají tu třetí, která nepřišla. Vás vyžene ven, pokud zrovna nejste v práci a nevyděláváte na ty večeře. A když s sebou vezmete děti, bude to fajn.

5. VZHLED – U přítelkyně se můžete těšit na přehlídku jejího nejlepšího spodního prádla. Chce se vám líbit každou vteřinu. Věřte, že i když ji vidíte nenalíčenou, strávila pár dlouhých minut v koupelně nad přemýšlením, jestli ji takhle opravdu můžete vidět. A určitě si nanesla alespoň tvářenku.

Manželce je to naprosto jedno. A nějaké luxusní nepohodlné prádélko? Teď se preferuje pohodlí. Líčí se jen, když jde někam ven, ale samozřejmě bez vás.


Přečtěte si také