Tohle je 6 erotogenních zón žen. Čím ji zaručeně dostanete do varu?

Přemýšlíš, na kterou erotogenní zónu se u žen zaměřit? Přinášíme ti šest zaručených, které bys neměl během předehry opomenout.

Šíje

Šíje a krk jsou velmi citlivé. Odhrň jí vlasy, povídej si s ní a u toho se dotýkej jejího krku. Uvidíš, že bude rázem tvoje.

Rty

Podle odborníků jsou rty jednou z nejerotogennějších zón ženského těla. Od líbání k sexu už to máš potom opravdu jen kousek. Pokud ti to tedy jde. Pamatuj, s jazykem si hraj a nesnaž se jím přejet její mandle.

Prsa

Mačkání prsou nebývá to, co ji dostane do varu. Zaměř se na bradavky. Přejížděj bříškem prstu a pak i nehty sem a tam. Žádné štípání. Jen jemné přejíždění. Uvidíš, že ti po chvíli začne sténat do ucha.

Zadek

Plácání po zadku nebude to, co při předehře zabere. Zaměř se na doteky, kterými se budeš přibližovat k jejím genitáliím. Jemné mačkání a hlazení bříšky prstů bude tou nejlepší volbou, aby byla jen tvoje.

Venušin pahorek

Velmi často opomíjená část ženského těla, která má pozornost i od samotné ženy jen když vezme žiletku do ruky, je takzvaný venušin pahorek. Místo, které je tak blízko genitáliím patří k citlivým erotogenním zónam. Kromě prstů zapoj i rty!

Genitálie

Řada mužů se zaměří pouze na stimulaci klitorisu a následně G bodu. Nezapomínej ale na celé genitálie, které jsou velmi citlivé. Stimulace vnejších pysků prsty a doteky kolem vchodu do pochvy ji vydráždí tak, že si užiješ dokonalý sex s divoškou.

Podívej se na ty nejvíce sexy fotky z Instagramu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také