Tohle je hlavní důvod, proč si díky tetování užijete více sexu. Proč vás to zatím nenapadlo?

Být pomalovaný vám pomůže být úspěšnější, ale ne z důvodu, který byste čekali. Výsledky ukázaly, že ženy hodnotily muže s tetováním jako zdravější, více mužské, dominantnější a agresivnější, ale nikoli atraktivnější než muže bez tetování.

Byla provedena nová studie na Jagiellonianské Universitě Medical College. Bylo vybráno 2 369 žen a 215 mužů. Byli vybráni jak potetovaní, tak nepotetovaní lidé. Lidé byli vyzváni, aby ohodnotili u opačného pohlaví atraktivitu, maskulinitu, dominanci, agresi, potenciál být dobrým partnerem, potenciál být dobrým otcem a jak vypadá jejich zdravotní stav.

Muži, kteří nejsou potetovaní vnímají potetované muže jako více atraktivní pro ostatní ženy. Foto: istock.com

Takže, pokud si myslíte, že z vás inkoust udělá atraktivnějšího jedince, jste na velkém omylu. Ovšem, budete vypadat zdravější. Dále ženy označily potetované muže za horší potenciální partnery a otce.

Co se týče ženského pohlaví, nebyl zaznamenán velký rozdíl. Foto: istock.com

Co se týče ženského pohlaví, nebyl zaznamenán velký rozdíl v tom, jestli muži vnímají potetované ženy zdravější nebo partnersky vhodnější. Zanedbatelný počet mužů hodnotil potetované ženy jako více atraktivní.

Jak vám tedy tetování zajistí to, že vám žádná žena neodolá?

Výsledky ukázaly, že ženy hodnotily muže s tetováním jako zdravější. Foto: istock.com

Muži, kteří nejsou potetovaní vnímají potetované muže jako více atraktivní pro ostatní ženy, tudíž si často myslí, že u ženy nemohou uspět stejně, jako jejich potetovaný rival a raději vyklidí pole. Tím momentem se potetovaní muži stávají dominantnější a bez překážky mohou okouzlit ženu, aniž by jim někdo stál v cestě.

Sdílejte článek
Štítky Sex tetování hodnocení atraktivita vztahy zdraví

Přečtěte si také