Tohle je nejhorší věc, kterou můžete své holce udělat v posteli. Po čem už nebudete mít sex?

Po jaké blbosti už u holky jen tak nezabodujete?

A je tady další studie. Tentokrát se vědci zaměřili na to, co nejhoršího můžete udělat v posteli. A asi všem je jasno, že adeptů na "první místo" je v tomto případě opravdu hodně. Existuje totiž mnoho způsobů, jak naprosto zkazit romantiku či předehru a nadobro si tak večer nechtěně odepřít sex. Překvapivě ovšem nevyhrálo krkání, prdění, nenadálé sadomasochistické choutky či fetiš, ale něco naprosto jiného. Je tady totiž jedna věc, která je daleko horší než všechny tyto činnosti dohromady.

Odborníci přišli na to, že to nejhorší, co můžete ženě v posteli udělat, je začít se chlubit svými sexuálními výkony či neobvyklými zážitky, které jste zažili s holkami, s nimiž jste spali před ní. Pokud by byla do té doby vzrušená a chtěla vám v posteli ukázat divy, po podobných průpovídkách budete rádi, když vůbec odejdete z pokoje živí.

Vyprávění o předešlých milostných dobrodružstvích je opravdu největším zabijákem sexu a podle studií ho nesnáší naprostá většina dotázaných. Studie ovšem dokazuje, že tato pitomost nevytáčí jenom ženy, ale také muže. Ani ti neslyší o bývalých partnerech své holky rádi. Podobné chvástání vám pak zkazí nejen předehru, ale velmi často i samotný sex!

Sdílejte článek
Štítky Sex muži chyba

Přečtěte si také