Tohle jsou věci, které byste měli dělat, pokud si chcete udržet dlouhodobě fungující vztah

V dnešní době rozhodně není jednoduché udržet si zdravý, láskyplný a fungující vztah. Stále více mladých párů se rozchází nebo jeden druhého podvádí. Pokud zrovna neholdujete nevěře, přinášíme vám pár tipů, jak pečovat o zdravý vztah.

  1. Říkejte jeden druhému komplimenty. Každému se poslouchá dobře, když vás někdo chválí. To platí i v dlouhodobém vztahu. Nezapomínejte svou polovičku pochválit a dát jí najevo, že je pro vás pořád číslo jedna.
  2. Dělejte spolu blbosti. Snažte se váš vztah co nejdéle udržet v počáteční euforii, blázněte a blbněte. Prostě se chovejte jako dva mladí, zamilovaní blázni, kterým patří svět.
  3. Mluvte spolu o sexu. Dělání a mluvení jsou dvě odlišné věci. Konverzace ohledně tohoto tématu je velice důležitá, podporuje vzájemnou blízkost a můžete při ní přijít na spousty zajímavých věcí, které jste jeden o druhém doposud nevěděli.
  4. Flirtujte. Na tohle nezapomínejte. Kam se poděla ta holka, která seděla na baru? A ten sebevědomý kluk, který s ní začal flirtovat po tom, co ji pozval na drink? Nikam. Jsou stále tu, jen je v sobě musíte zase objevit a připomenout si trošku to jiskření, které mezi vámi bylo na začátku.
  5. Líbejte se častěji. Vzájemné polibky a doteky mezi vámi utužují intimitu a jsou projevem dobře fungujícího vztahu.
  6. Slavte spolu výročí a jakoukoliv výjimečnou chvíli. Dejte si spolu sklenku vína, poslouchejte vaši oblíbenou hudbu a užívejte si jeden druhého.
  7. Vyčleňte si společný čas. V dnešní uspěchané době je to velmi důležité. Vyberte si čas nebo den, který budete věnovat pouze jeden druhému a ničemu jinému. Telefony vypněte!
Sdílejte článek
Štítky Sex vztah vztahy tipy láska

Přečtěte si také