Tohle musí bolet! Partnerka požádala svého přítele o svolení mít sex s někým jiným. Jeho penis totiž nefunguje

Tenhle vztah je odsouzený k záhubě.

Jestli se nějaký vztah blíží rychle záhubě, je to definitivně ten následující. Jistý nejmenovaný muž se totiž přišel na Reddit zeptat ostatních, co má dělat, když jeho přítelkyně chce mít sex s někým jiným. Důvod? Jeho penis totiž nefunguje.

Tento zdravotní problém samozřejmě není zas až tak neobvyklý – tím neříkáme, že jím trpí nějaké závratné procento mužů, existuje ale plno případů, kdy zkrátka muži, ale i ženy nemohou mít z nějakého důvodu sex. A s něčím takovým musí jejich partneři zkrátka počítat, když s nimi jdou do vztahu.

Nicméně tady je to přece jen zapeklitější. Přestože se muž snažil držet detaily na minimu, údajně nemůže mít sex, protože je jeho penis příliš zatočený. Navíc hrozí, že když zakáže partnerce mít sex s někým jiným, opustí ho. Prekérka. Každopádně uživatelé na Redditu zareagovali překvapivě rozumně – muži totiž ze všeho nejdřív doporučili navštívit doktora. Vždycky totiž existuje šance, že lze na penisu provést operaci, která by jeho stav mohla zachránit. Dívce by tak stačilo jen pár týdnů počkat, než by mohla mít sex se svým vlastním partnerem. Každopádně konec tohoto příběhu se asi jen tak nedozvíme, nicméně budiž to slouží jako varování všem, kteří třeba mají podobný problém a chtěli by ho ignorovat. Nikdy nevíte, kdy vás totiž náhle něco takového zaskočí.

Sdílejte článek
Štítky muž Sex Penis vztah partner sex penis Reddit

Přečtěte si také