Sex a vztahy

17. února 2020 11:31

sarka.turcekova@gmail.com

Týpek je ochotný zaplatit půl milionu tomu, kdo mu najde holku. Fakt je až tak moc zoufalý?

Tenhle 47letý muž není schopný najít si holku. Místo toho, aby se sám snažil, jde na to od lesa.

Chlápek z Ameriky si nechce dělat s hledáním životní partnerky vrásky. Tak nabídl veřejně vyplatit půl milionu korun člověku, kdo pro něj najde holku za něj. Aby to měl bez práce. 47letý muž si tedy spustil na hledání partnerky speciální web a myslí si, že teď mu dohazovači pomůžou. Hlavním cílem je prý najít tu správnou dívku, ať už je kdekoliv. Navíc mu nabízená částka přijde ekvivalentní za čas, který by strávil hledáním, frustrací a zklamáním.

Na svojí stránce o sobě říká, že je podnikatel, který má to štěstí, že je stále zapálený pro profesní dráhu, kterou si vybral. A že v průběhu let založil, postavil a prodal několik společností, a tedy se těší ekonomickému úspěchu. No, to zní skoro jako lákadlo na zlatokopky, co myslíte? Prý by chtěl najít ženu, která je zábavná, sebevědomá, organizovaná a bude mít podobné zájmy a nadšení pro život jako on.

Návštěvníci jeho webu jsou tedy vedeni k průzkumu, aby zjistili, jak jsou s ním kompatibilní a musí poskytnout informace o sobě, například jako to, kde žijí nebo kolik centimetrů měří. To musí jistě ženy potěšit. Ale pozor, osoba, která dohodí ženu jeho života, nemusí ještě nic dostat. Když vztah nevydrží a skončí během prvního roku, tak nedostanou nic… No, co na to říct, přejeme hodně štěstí. Určitě ho bude potřebovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také