Sex a vztahy

4. ledna 2020 14:34

sarka.turcekova@gmail.com

Týpek platí ženám, aby mu splnily tuhle zvláštní úchylku. Neuvěříte, co to je

Každému se v posteli líbí něco jiného. Některé úchylky jsou ale natolik bizarní, že je s nimi nikdo provozovat nechce. A to je případ tohoto muže.

28letý muž Zach, který si přál zůstat v anonymitě, přiznal, že na jeho zvláštní úchylku spotřeboval asi 110 až 140 kusů spodního prádla a zaplatil kolem 34 tisíc ženám, aby mu umožnily realizovat jeho úchylku. V čem jeho sexuální fetiš spočívá? Vzrušuje ho to, když mu žena začne vytahovat jeho trenky, které má zrovna na sobě, a to směrem nahoru, až se začnou zařezávat. Většinou to pak skončí až v momentě, kdy spodní prádlo tlak tahu nevydrží a praskne. Někdy vyvrcholí už při tahání trenek, jindy je to později.

Je to prý věc, která ho „bohužel“ vzrušuje a nemůže si pomoct. Je to pro něj hodně složité i kvůli hledání partnerky, které by taková věc nevadila. Zatím měl s tím smůlu a nemůže takovou najít. Proto si musí na to platit společnice. Jeho úchylka začala, už když byl dítě. Tehdy mu spolužačka spodní prádlo vytáhla ve třídě během klasického dětského pošťuchování. V něm to ale zůstalo a líbí se mu to dodnes. Podivné je to, že jakékoliv ženě za tuhle službu zaplatí, už to s ním nechce zkoušet víckrát… Proto si schůzku s jednou ženou užije vždy maximálně jednou.


Přečtěte si také