Sex a vztahy

14. prosince 2015 14:43

Tereza Javorová

Udělejte jí to ZEDADU! 6 tipů, díky kterým se budete cítit jako ZVÍŘE

K poloze zezadu máme zvláštní, skoro až primitivní vztah. Vzbuzuje v nás vášeň, živočišnost a určitou divokost. Cítíme se u ní trochu jako zvířata, což právě některým romanticky založeným ženám vadí. Naložte jí zezadu ale tak, že se jí to bude líbit!

→ Navhlčete

Základem je dostatečná lubrikace. Pokud nechcete, aby se žena cítila jako hmožděnka, do které se vám ne a nedaří narvat velký hřebík. Promažte a jeďte!

→ Zasuňte

První zásun je důležitý. Ženu by vaše kopí nemělo protnout na skrz a zaseknout se jí přibližně někde v krku. Buďte naopak trpělivý a jemně do ní vnikejte. Uvidíte, že se před vámi bude otevírat jako rozkvetlá lilie.

→ Drážděte

Většina žen není schopná dosáhnout orgasmu jen přes vaginální styk a potřebují, abyste jim rozvibroval i poštěváček. Poloha zezadu je k tomu ideální, že máte volné obě ruce, takže jednou ji můžete držet za bok nebo prso a prsty druhé ruky jí kroužit po klitorisu.

→ Zpomalte

I když se cítíte jako zvíře a máte potřebu do ní hlubokými přírazy vstřelit všechny svoje náboje za nejkratší dobu, zpomalte. Požádejte ji, ať si lehne na břicho a dá nohy k sobě. Tím vás v sobě více sevře a vy nebude moct tak silně přirážet. Styk se ale naopak zintenzivní, takže za chvíli začte kousat vzrušením do poštáře. Tip! Zasuňte ruku pod ní a opět ji lehce drážděte.

→ Plácněte

Pokud to chcete přece jen zkusit trochu tvrději, naplácejte jí. Mezi přírazy ji občas plácněte o zadku nebo zatahejte za vlasy. Vše ale jen do té míry, než bude nas*aná a řekne, že jste idiot.

→ Experimentujte

Poloha zezadu svádí i k odváždnějším praktikám...Její "áčko" tady máte jak na stříbrném podnose a láká do svých temných hlubin. Nikdy do nich ale nepronikejte bez partnerčina souhlasu, jinak sevře nejen svoje svěrače, ale navždy uzavře i svoji jeskyňku.

Sdílejte článek
Štítky hřebík

Přečtěte si také