sex
Autor: istockphoto sex

V téhle zemi teď mají lidé zákaz mít sex s partnerem, s kterým nežijí v domácnosti! Čemu to má zabránit?

sis. Publikováno: 01.06.2020
Od 1. června platí v Anglii nová legislativa týkající se koronaviru, podle které nesmějí mít lidé sex ani u sebe doma, pokud tato osoba nežije s nimi ve společné domácnosti.

reklama

Nezávaznému sexu evidentně teď v Anglii odzvonilo, takže hlavně nezadaní na seznamkách mají tak trochu smůlu. Od začátku měsíce totiž platí nové pravidlo, které má zabránit rychlému rozšíření koronaviru. A jak zní? Lidé mohou mít spolu sex jen v případě, že už nějakou dobu žijí ve společné domácnosti. Ovšem když by si pozvali třeba souseda, už by to mohl být problém. Totéž platí o návštěvách cizích lidí u nich doma.

Tohle nařízení pochopitelně ovlivňuje ty páry, které dosud žijí odděleně. Správně by totiž spolu neměli mít sex. Sex s dvěma (nebo více) lidmi na soukromém místě je tak nezákonný. Stejně tak je tedy mimo zákon, pokud chcete zůstat přes noc kdekoliv mimo váš domov bez nějaké rozumné omluvy – ty zahrnují stěhování, účast na pohřbu, pracovní důvody nebo poskytnutí péče či pomoci při mimořádných událostech. Pobyt u přítele či přítelkyně však není brán jako přiměřená omluva.

Za nedodržení tam mohou být zatčeni nebo pokutováni, kdy standardní pokuta je stanovená na 100 liber (asi 3 tisíce korun).

Co o vás prozradí oblíbená barva

Co o vašem sexuálním životě prozradí vaše oblíbená barva podle psychologů?

reklama