Váháte, jestli vás partner opravdu miluje? Těchhle 7 věcí to prozradí! Kolik jich splňuje váš chlap?

Jistě jsme se všichni alespoň jednou ocitli v situaci, kdy jsme zkrátka nevěděli, co k nám náš nový objev cítí. Jestli jsme spíše přátelé nebo je druhý opravdu zamilovaný, ale romantickými slovy šetří. Pokud dělá většinu z těchto věcí, věřte, že vás doopravdy miluje.

1. Má ochranitelské tendence! Stará se o vás tak, jako kdybyste byla z porcelánu. Dělá si starosti, když vás kousne třeba i komár.

2. Vše, co řekne, myslí vážně! Nemá problém s vámi mluvit o dětech a vymýšlí společnou budoucnost.

3. Omluví se! Velký rozdíl je mezi slovem omluvit se a vymlouvat se. Pokud chlap myslí svojí omluvu vážně, poznáte to! Uvědomí si totiž, že ublížil ženě, kterou miluje.

4. Naslouchá vašim potřebám! Pokud vás něco trápí, vždy si o tom promluví. Nemá problém bavit se o čemkoliv. Vy jste jeho spřízněná duše a s kým jiným by měl toto všechno řešit?

Již se nehraje hra na nedostupného. Foto: istock.com

5. Neschovává vás! Nemá problém vás představit absolutně nikomu. Kdo zažil takovou situaci, ví, jak dokáže být nepříjemné, když musíte být inkognito. Pro zamilovaného chlapa jste atraktivní a rád se s vámi chlubí.

6. Podporuje vás v tom, co děláte, ať se jedná o koníče, nebo práci. Je pro něj velmi důležité, abyste šla za svým snem. Věřte, že vás v tom bude podporovat.

7. Na odpověď nemusíte čekat hodiny. Již se nehraje hra na nedostupného. Těší se na každou vaši zprávu, a proto s vámi komunikuje během celého dne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také