Sex a vztahy

28. listopadu 2016 17:26

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Bizár! Tato speciální masáž VAGÍNY se stává světovým hitem! Proč byste ji měli zkusit taky?

Dámy, potřebujete si odpočinout od všemožného stresu a zažít poněkud netradiční a zvrhlou formu meditace?

Jste moderní pracující žena, která si potřebuje odpočinout od neustálého stresu v práci i v domácnosti, kde je toho na vás až příliš? Tak právě pro vás je určen nový světový trend, takzvaná orgasmická meditace, která probíhá velmi zvláštním způsobem. Cizí muž při ní totiž ženám masíruje 15 minut klitoris!

Ženy se tak během tzv. hromadných seancí sejdou s vyškolenými “odborníky“, kteří dámy na onom místě pořádně promasírují a přivodí jim nejeden orgasmus! Hlavní propagátorka této metody, Američanka Nicole Daedone, ovšem popírá, že by zde docházelo k sexuálnímu aktu a meditace probíhala kvůli jejich vyvrcholení. Orgasmická meditace podle ní povznáší masáž vagíny téměř až na duchovní úroveň. Metodu tak přirovnává například k józe.

Její meditace naplňuje duši, je zdrojem neuvěřitelné energie a je především terapií. K žádnému styku mezi ženami a jejich “koučem“ pak nikdy nedochází. Proto se meditace nikdy nepraktikuje v ložnici, ale hromadně ve větší místnosti. I přesto, že má masáž mnoho kritiků, stává u žen velkým trendem a společnost Nicole Daedone už má nyní pobočky po celém světě. Pánové, kteří by se chtěli stát masážním koučem a přivést ostatní ženy svým osaháváním do stavu nirvány, se pak mohou přihlásit do speciálních kurzů. Není už tohle opravdu moc šílené?

Podívejte se na děsivé masky z vagíny:


Přečtěte si také