Lesby si poprvé sáhly na penis
Autor: Youtube Lesby si poprvé sáhly na penis

VIDEO 18+: Lesbičky se poprvé dotýkají penisu. Jejich šílené reakce vás totálně rozsekají

Publikováno: 06.10.2017
Jak se asi při tom musely cítit?

reklama

Schválně, co jste si řekli jako první, když jste zahlédli nadpis tohoto článku? Něco jako Ó můj bože? Nebo něco peprnějšího? Zkuste se nad tím ale zamyslet: představte si, že jste žena, která nikdy neměla v ruce penis... nezajímalo by vás, jaký to asi musí být pocit? Nechtěli byste si vyzkoušet například jaký je rozdíl mezi klidným a vzrušeným stavem?

Kamarád taky rád, kamarádka ještě radši!

VĚDCI OZKOUŠELI: Všechny ženy jsou lesby! Dámská jízda vaší holky dostává nový rozměr...

Lesbické zpívající duo a zároveň partnerky Briand a Chrissy se rozhodly toto umožnit třem vybraným lesbičkám, které si ještě nikdy na penis nesáhly. Celý proces natočily a video pak zveřejnily na internetu. A reakce těchto tří "neposkvrněných" žen na kontakt s mužskou chloubou jsou naprosto odzbrojující: Je měkčí, než jsem si myslela... Je mnohem těžší, než jsem čekala... Netušila jsem, že koule jsou tak velké... A to není zdaleka všechno. Na více dojmů z jejich tak trochu jiného poprvé se můžete podívat v následujícím videu. Věřte nám, že to za to opravdu stojí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Lesba a penis
Katy Perry

GALERIE: Katy Perry otevřeně promluvila o svých lesbických zkušenostech! Kolik holek měla?

Na co si nejraději kliknete vy?

VÝZKUM: Lesby, trojky, celebrity? Neuvěříte, na co se ženy nejčastěji dívají v pornu!

reklama