Sex a vztahy

16. října 2015 14:20

Michal Chalupa

Wow! Znáte ORÁLNÍ MASTURBACI? Dopřát si ji může úplně každý!

Zní to jako sen, viďte?! Nemáte partnera a přesto můžete zažít orální sex. Nebojte, nebudeme po vás chtít, abyste trénovali ohýbání. Nabízíme vám možnost, která je tu už nějakou chvíli, ale ne každý o ní ví. Díky nám si však orální masturbaci můžete odteď dopřát i vy.

Potřebujeme k tomu jen cool hračku, která vám přinese požadovanou slast. A protože se blíží Vánoce, obnovte psaní dopisů pro Ježíška a dejte mamce a taťkovi za okno dopis, který jim napoví, co by vás nejvíc potěšilo. Myslete na ně, ušetříte jím přemýšlení a starosti s nakupováním dárků. Pokud by to neklaplo, pořád ještě můžete šetřit z kapesného.

Silikonové oralátory pro dámy Umělých jazýčků je spousta a jdou stále dopředu. Kolečko s plastovými jazyky je základ, teď už jsou ovšem k dispozici i větší pohyblivé silikonové jazyky, s hrubší strukturou a nastavitelnou sílou vibrací. Když přidáte sliny nebo zahřátý lubrikant, pocítíte nový druh rozkoše.

Alternativní kouřítka pro pány Silikonové tlamičky, u nichž si můžete vybrat délku i barvu. Některé jsou pouze na zasouvání a některé mají uvnitř mechanismus na stahování hrdla nebo vibrující jazýček. Znovu platí, že vytvoření teplé vlhkosti uvnitř přidává body navíc.

Sdílejte článek
Štítky hračka Vánoce Ježíšek

Přečtěte si také