návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ŽEBŘÍČEK: Lidé, co poslouchají tenhle žánr hudby, mají nejlepší sex! Jaký hudební styl je naopak nejhorší?

Někteří lidé mají rádi drsný metal, jiní si radši oddechnou u pohodového country. Možná to nevíte, ale podle hudebního vkusu se dá poznat, jak má kdo uspokojivý sexuální život.
Vydáno: 10.07.2019
sex
Autor: istockphoto.com sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zajímavou anketu uspořádal prodejce vstupenek TickPick, když zkoumal 1010 respondentů a rozdělil je podle obliby patnácti hudebních stylů. Anketa vzala v potaz spokojenost se sexuálním životem a oblíbený styl hudby. Jak dopadly výsledky? Překvapivě nejvíc spokojení (66,3 procenta) byli posluchači country hudby. Nejméně spokojeni se sexuálním životem byli posluchači popu. Možná proto, že jsou popové texty plné násilí, dobývání, podmaňování. Zatímco country texty jsou spíše romantické.

Na druhém místě je ohledně největší spokojenosti se sexem blues, pak jazz, reggae, hip-hop/rap. Na předposledním místě, čili druhé „nejhorší“ za popem, skončili posluchači klasické hudby, klasického rocku, alternativy a heavy metalu.

Posluchači country vyčnívají také tím, že mají rádi anální sex (36,9 procenta) a nedají dopustit na polohu misionáře, která je pro ně sbližující a romantická. Ovšem nejsou jediní, kdo preferují anální sex. Hned za nimi ho provozují posluchači heavy metalu (34,3 procenta), elektronické taneční hudby (34,2 procenta), muzikálů (31,2 procenta) a folku (29,2 procenta). Dobrý důvod, proč se zeptat na vašem příštím rande, kdo co poslouchá, ne?

Článek je zařazen v: Sex , vztahy , sex podle hudby , sex podle hudebního stylu , country