Showbyznys

7. července 2020 11:28

redakce Prima Lajk

10 důvodů, proč by byl Kanye West skvělý prezident a Kim Kardashian nejlepší první dáma!

Co by se stalo, kdyby si Amerika zvolila kontroverzního rappera Kanyeho Westa za svého prezidenta?

Populární a do značné míry také kontroverzní rapper Kanye West oznámil, že bude kandidovat na prezidenta Spojených států amerických. Chce se tak utkat v přímém boji o Bílý dům se dvěma předními kandidáty, spícím Joe Bidenem a obživlým pomerančem s blonďatou parukou Donaldem Trumpem. Pakliže by se tito tři pánové setkali na jednom pódiu, byl by z ideální večer ke konzumaci popcornu, hraní nějaké panákové hry případně užívání halucinogenních drog.

Každopádně Kanyeho prezidenství by nakonec nemuselo být tak děsivé, jak se na první pohled může zdát. Šílené? Rozhodně! Ale po tomhle roce už je vlastně stejně všechno fuk, takže s námi naskočte na vlak spekulací a pojďme se podívat na 10 důvodů, proč by vlastně Kanye byl skvělý prezident a jeho manželka Kim nejlepší první dáma.

1. Schopný podnikatel

Kanye je nejen rapper, rovněž produkuje, navrhuje vlastní oblečení, a taky podniká. Je sice namyšlený až na půdu a je snad ještě větší egocentrik než Trump, to ale neznamená, že není zatraceně úspěšný skoro ve všem, co dělá.

2. Nebojí se riskovat

Kanyeho investice do skomírajícího fast-foodového řetězce Fatburger je důkazem, že se nebojí riskovat. A byť mu v tomhle případě moc nevyšlo, kdo říká, že by takové rozšíření značky na Blízký východ nepřineslo světový mír?

3. Je to světoběžník

Zahraniční politika? Žádný problém! Kanye koncertoval po celém světě, ve většině zemí ho navíc znají pouze pro jeho hudbu – to je výhoda.

4. Kim by měla novou show

Reality show Držte krok s Kardashians by najednou byla úplně o něčem jiném. Takový mix Západního křídla s Too Hot To Handle, no kdo by se na to nedíval?

5. Ukončil by rasismus

S Obamou to nevyšlo, Michelle kandidovat nechtěla a Oprah by tím jen zchudla, takže kdo jiný by se měl konečně postarat o ukončení rasismu než interpret, který se proti rasismu vyjadřuje svojí tvorbou napříč celou kariérou.

6. Věří v Boha

Upřímně, v dnešní době člověk asi potřebuje v něco věřit. A Bůh vlastně není tak špatný, zejména ten, ve kterého věří Kanye. Zpěvák se například jednou nechal slyšet, že těch 68 milionů dolarů, co dostal od vlády na daňových úlevách, bylo vlastně od Boha. No kdo by pak nevěřil, že jo…

7. Vyjednal by příměří se Severní Korejí

Je obecně známo, že severokorejský diktátor Kim Čong-Un zbožňuje americkou popkulturu, ale nenávidí všechno ostatní. Kanye v podstatě zosobňuje vše, co Kim miluje, a tak by miloval i jeho. Navíc má stejné jméno jako Kanyeho manželka, no co víc byste chtěli.

8. Viceprezident Musk

Nečekaným (anebo naopak naprosto očekávaným) příznivcem Kanyeho se jen pár hodin po oznámení stal podnikatel a vynálezce Elon Musk. Okamžitě nás tak napadlo, jak skvělý by byl Musk viceprezident. Kolonizace Měsíce do roku 2024!

9. Obří inaugurační party

Dokážete si vůbec představit, jak obří mejdan by Kanye v Bílém domě – poté, co by ho přejmenoval na Kanyeho dům – uspořádal? Ne, my taky ne, a přesně proto to chceme vidět.

10. Nemohl by být horší než Trump

Argument, který lze ovšem aplikovat i kdyby na prezidenta kandidoval průměrně inteligentní šimpanz.

Sdílejte článek
Štítky Kim Kardashian Kanye West volby USA 2020 prezident

Přečtěte si také