reklama

reklama

Miley Cyrus a Liam Hemsworth
Autor: profimedia.cz Miley Cyrus a Liam Hemsworth

10 největších rozchodů roku 2019! Jaké nejslavnější páry hodily lásku do koše?

Publikováno: 19.12.2019
Tohle bylo 10 největších rozchodů roku 2019.

reklama

Když se tak díváme na následující žebříček, v podstatě by se dalo říct, že láska v roce 2019 zemřela. Je zkrátka po ní, teď už nemá nic cenu, a všichni to tu můžeme v podstatě zabalit. Nebo ne? Ještě než si řekneme, proč nemusíme nutně hromadně skákat z mostů, pojďme si ty bolestivé celebritní rozchody trošku projít.

Jednoznačně nejprobíranějším světovým rozchodem byla Adele se svým manželem Simonem Koneckim a pak zpěvačka Miley Cyrus a její velká láska Liam Hemsworth. U nás pro změnu fanoušky rozesmutnil Jarda Jágr, když se rozešel s dlouholetou přítelkyní Veronikou Kopřivovou. Na druhou stranu se našlo i dost lidí, kteří z tohohle rozchodu měli spíš radost. Ostatní slavné páry, které se rozešly, teď najdete v následující galerii.

Pete Davidson a Kate Beckinsale
Autor: profimedia.cz Pete Davidson a Kate Beckinsale


No a co se týče toho důvodu k optimismu, podívejte se na Peta Davidsona. Komik trpící hraniční poruchou osobnosti, kterému během 11. září zemřel táta, a o kterém byste na první pohled nikdy neřekli, že je kdovíjak atraktivní, jenom za letošní rok sbalil žhavou milfku Kate Beckinsale, následně sexy mladou herečku Margaret Qualley, jenom aby ji následně vystřídal za modelku Kaiu Gerber, dceru slavné Cindy Crawford. Jinými slovy, když dokáže neustále nacházet lásku on, dokážeme to my všichni. Tak hurá do roku 2020!

reklama