Showbyznys

20. prosince 2013 16:50

Dagmar Dandová

10 událostí, které zahýbaly českým šoubyznysem v roce 2013

Letošní rok byl plný překvapení hlavně díky zpěvačce Ivetě Bartošové a jejím třem exkluzivním milencům. Ale děly se i jiné věci. Svatby, rvačky, nečekané odchody, nové vztahy a mnohem více. Přináším vám to nejzajímavější, co zalomcovalo tuzemskou společností.

1. Únos Ivety Bartošové

Celé Česko bylo perplex! Populární zpěvačku hitu Zvonky štěstí Ivetu Bartošovou někdo unesl! A odvlekl do zahraničí. Interpol v akci. Mediální svět na nohou! Její přítel Rychtář šílí. A pak už se události valily jako sněhová lavina. Brzy se zjistilo, že nešlo o žádný únos. Bartošová se jen chtěla podívat k moři a zavolala si na pomoc bývalého milence Zdeňka Macuru. Ten ji odvezl do Itálie a tam ji nechal napospas dalšímu exmilenci, Domenicu Martuccimu. A nakonec se všichni navzájem zažalovali.

2. Zase ta Bartošová

Iveta se vdala za svého bodyguarda Josefa Rychtáře na radnici v Uhříněvsi a vypadalo to, že se situace konečně uklidní. Neuklidnila. Na koncertě ve Svitavách došlo opět ke rvačce. Účastníci: Macura proti Rychtářovi a jeho synovi. Verdikt: všichni jsou obvinění z výtražnictví...

Podobné články

3. Agáta Hanychová se vdala za Jakuba Prachaře

Modelka a reportérka TOP Star magazínu se s velkou pompou vdala za dávného kamaráda z dětství, herce Jakuba Prachaře. A to hned dvakrát. Jednou se vzali beze svědků v Karlových Varech, podruhé za účasti celé rodiny v kostele.

Podobné články

4. Vrátil se Vladko a VyVolení

Na televizní obrazovky se znovu vrátila reality show, při níž štáb zavře do uzavřené Vily několik exotů a nechá je tam tři měsíce, ať si vzájemně lezou na nervy. Opět zvítězil temperamentní gay Vladko Dobrovodský, který se stal celosvětovým unikátem. Jako jediný v historii totiž vyhrál stejnou reality show i podruhé. A přiznejme si to, díky "konkurenci", kterou měl, by zřejmě vyhrál i potřetí, počtvrté, popáté….

5. Umřel bubeník skupiny Olympik

Začátkem května náhle zemřel bubeník skupiny Olympic Milan Peroutka. Bylo mu 49 let a jeho smrt šokovala skoro celý showbyznys. Frontman skupiny Petr Janda se ze smrti kolegy z kapely nemohl dlouho vzpamatovat, protože Peroutka byl jeho dobrý přítel.

Podobné články

6. Kníže Karel Schwarzenberg ukázal ramlici

Události po volbách nabraly velice zajímavý spád. Nešlo ani tak o politické pletichaření jako o to, co kdo ukázal za „nové maso“. I když to vypadalo, že po kauze Nečas versus „brutální Nikita“ Jana Nagyová už nic politickým bulvárem tak masově nezahýbe, opak je pravdou. Ženatý předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (76) vzal na vyhlášení ankety Český slavík mladou „kamarádku“ Janu Vopěnkovou (25). Moc krásný pár!

Podobné články

7. Slavní odmítají Slavíky

No jo, vyhlášení ankety Český slavík pomalu ztrácí lesk a slávu. Vzhledem k tomu že letos nedorazil Daniel Landa alias Žito 44, byla to celkem nuda. Zase Gott a Bílá! Zajímavé bylo až vyhlášení kategorie Objev roku. Podle hlasů měl vyhrát rapper Řezník. Pořadatelé mu ale cenu neudělili kvůli brutálním textům a údajnému navádění k násilí. Proti tomu se rozhodla protestovat spoustu celebrit včetně Matěje Rupperta nebo Tomáše Kluse. Někteří mělci vyřazení Řezníka ze soutěže vzali jako cenzuru, Ruppert kvůli tomu dokonce vrátil svého „Slavíka.“ Proti Řezníkovi a jeho brutálním textům naopak vystoupil například Petr Janda, Petr Kolář a Michal David, kterého se osobně jeden z Řezníkových textů dotýká.

8. Rozpad kapely NightWork

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel „náctiletých“ fanynek NightWork ohlásila konec. Frontmant Vojta Dyk se prý chce věnovat už jen solové kariéře. Ihned se začalo spekulovat o tom, že za rozpadem skupiny stojí česká „Yoko Ono“, herečka Taťána Vilhelmová, která má s Dykem malého syna Aloise.

9. Felix Slováček řekl údajně o božském Kájovi, že je k***t

Manžel Dády Patrasové muzikant Felix se v rozverné náladě obul do jedné z největších hvězd tuzemského showbyznysu a řekl, že je k***t. Prý mělo jít o Karla Gotta, ale Slováček to odmítá komentovat a Karel se už o ničem také nechce vůbec bavit. Situaci přiběhl zachránit věčný spasitel, italský hrabě a exmilenec Ivety Bartošové Domenico Martucci. Ten veřejně prohlásil, že to byla jen legrace a že tuhle větu řekl Felix Slováček o něm.

10. Strach o život na party Samera Issy

Diskotékový král Sámer Issa se rozhodl podpořit chudé děti v Sýrii a udělat pro ně charitativní party. Jenže… V pražském CoCo baru se to "trochu" zvrhlo. Prý si tam začala vyřizovat účty i mafie. Skončilo to pobodáním jednoho z účastníků a zavřením celé ulice Policií ČR. I když to vypadá, že chudé děti v Sýrii kvůli tomuto incidentu nedostanou ani korunu, aspoň je může hřát to, že jsou živé a zdravé...

-dad-

Podobné články

Nejlepší fotky z letošních svadeb:


Přečtěte si také