Showbyznys

22. června 2018 11:15

redakce Prima Lajk

5 důvodů, proč je Messi největší loser letošního MS ve fotbale! Po tomhle už si za nároďák nezakope!

Proč je Messi největší loser letošního mistrovství ve fotbale?

Fotbalové mistrovství je v plném proudu, jeden z jeho největších favoritů, tým Argentiny, ale dost možná pojede už za pár dní domů. Důvodem jsou mizerné zápasové výsledky a taky fakt, že jejich největší hvězda – legendární Lionel Messi – nic nehraje. V prvním zápase nedal penaltu a včera byl prakticky neviditelný. Pochopitelně tak sklízí kritiku ze všech stran a tady je 5 největších důvodů, proč se stane největším loserem letošního mistrovství.

1. Zklamal fanoušky

Před mistrovstvím všichni věřili, že Messi konečně spasí Argentinu a dojde si pro vytoužený titul mistra světa. Jenže jak se ukazuje, v týmu Argentiny předvádí bídné výkony, na hřišti je často frustrovaný a špatnou náladu přenáší na celý tým.

2. Nedal penaltu

Hráč jeho kvalit musí proměnit. Zatímco jeho největší konkurent Cristiano Ronaldo vede tabulku střelců a dává góly všemi možnými způsoby, Messi v podstatě nekopne tutovku. To je zkrátka špatné.

3. Kazí tým

Argentina letos nepředvádí nejlepší herní obranu. I z toho důvodu dostala v posledním zápase hned tři góly. Problém je, že jsou nervózní. A nervozita plyne i z toho, že jejich kapitán, Lionel Messi, na hřišti nepůsobí klidným dojmem.

4. Hraje sám na sebe

Zatímco Ronaldo se snaží za Portugalsko hrát pro tým a nestrhávat všechnu pozornost jen na sebe, Messi hraje zcela opačnou roli. Všichni spoléhají prakticky jen na něj, proto si taky bere většinu míčů sám pro sebe. Jenže doteď to k ničemu nevedlo a Argentina může taky brzy na mistrovství skončit, aniž by cokoliv uhrála.

5. Frustrace je silnější než on

Pokud Argentina vypadne v základní skupině, dá se předpokládat, že frustrovaný Messi položí kopačky na hřebík, alespoň tedy co se týče národního týmu. Je typ hráče, který chce vyhrávat, a to se mu s Argentinou nedaří. Místo aby myslel na fanoušky, se tak sobecky stáhne do pozadí.


Přečtěte si také