Showbyznys

16. listopadu 2017 15:01

redakce Prima Lajk

5 důvodů, proč si nechat udělat nová prsa u profesionálů

Toužíte po operaci prsou, ale nevíte, na koho se obrátit? Kliniky estetické medicíny rostou jako houby po dešti. Kvalitou a službami se však velmi liší.

Toužíte po operaci prsou, ale nevíte, na koho se obrátit? Kliniky estetické medicíny rostou jako houby po dešti. Kvalitou a službami se však velmi liší. Pečlivě si rozmyslete, komu se svěříte do rukou a vybírejte jen z těch nejprestižnějších pracovišť. Jedině tam s vámi lékař i zbytek personálu budou jednat profesionálně a vy se dočkáte krásných prsou.

1. Zkušený lékař zvolí nejvhodnější metodu

Každá žena je jiná, proto je nutné přistupovat k ní individuálně. Ne všechny potřebují při zkrášlení prsou podstoupit zvětšení prsními implantáty. V některých případech stačí pouze upravit tvar prsou nebo jejich plnost. Hlavní roli hraje odbornost a zkušenost plastického chirurga, který by měl zvolit tu nejvhodnější metodu právě pro vás. Správná indikace je základní předpoklad úspěšné operace.

2. Moderní vybavení a kvalitní služby zajistí dokonalý výsledek

Jen ty nejlepší kliniky mají přístup k novým trendům a mohou si dovolit investovat do hi-tech vybavení. Moderní přístroje zlepšují výsledek operace a výrazně zpříjemňují a zkracují dobu rekonvalescence. Mezi absolutní novinky v oblasti zvětšování prsou patří například odlehčené silikonové implantáty B-Lite. Mají o 30 % nižší hmotnost, proto vydrží v dobré pozici a neklesají dolů. Nepřekážejí při sportu, odpadají bolesti zad a díky speciálnímu složení gelu mají i přirozenější vzhled.

3. Profesionál umí říci NE

V ordinacích plastických chirurgů se tu a tam objevují pacientky, které přicházejí ze zvláštních pohnutek. Lékař by měl během konzultace odhalit pravé důvody a zvážit, zda jsou opodstatněné. Některé klientky mají od operace přehnaná očekávání. Doufají, že je učiní šťastnější, vyřeší jejich partnerský život, nebo se pro ni rozhodly z vůle někoho jiného. Jiné ženy jsou zase přehnaně sebekritické a operaci přitom vůbec nepotřebují. V tuto chvíli by měl lékař zafungovat jako záchranná brzda a pacientce zákrok rozmluvit.

4. Maximálně přirozený vzhled

Současné trendy upřednostňují jednoznačně přirozený vzhled. Extrémům odzvonilo, ale dosáhnout nenápadného krásného výsledku je těžší, než by se mohlo zdát. Znalý lékař při vstupní konzultaci nehodnotí pouze stav prsou pacientky, ale posuzuje i proporce postavy. Bere v úvahu jak požadavek na velikost, tak i souměrnost nových prsou vzhledem k postavě a hrudníku pacientky. Na základě pečlivého uvážení navrhne operaci, případně velikost a tvar implantátů, jejich uložení atd.

5. Dobře odvedená práce vydrží nejdéle

Neodborně provedené estetické výkony z rukou nezkušených nebo dokonce neatestovaných lékařů mohou mít nedozírné následky. Dříve či později budou vyžadovat nápravu, která bývá velmi náročná a někdy dokonce nemožná. Kvalitní výsledek a bezpečnost pacientky záleží na kvalifikaci a odbornosti plastického chirurga. Skutečného profesionála vybírejte proto velmi pečlivě. Užitečným pomocníkem vám mohou být reference spokojených klientek.

TIP: kvalitní plastiku či modelaci prsou garantují odborníci a kliniky Asklepion


Přečtěte si také