Meghaniny skandály 2
Autor: profimedia.cz Meghaniny skandály 2

5 největších skandálů Meghan, kterými v roce 2018 ztrapnila královskou rodinu! Čím si proti sobě manželka prince Harryho všechny poštvala?

Publikováno: 20.12.2018
Jaké má manželka prince Harryho za sebou skandály?

reklama

Meghan Markle si letos vzala za muže prince Harryho a její život se tak navždy změnil. Bývalá herečka si musí začít zvykat na život v královské rodině – jak ale ukázaly poslední měsíce, moc dobře jí to nejde. Etiketu poruší tak dvakrát do měsíce, skandály kolem její rodiny neustále plní britský bulvár, a aby toho nebylo málo, občas se kráska rozhodne, že zaprovokuje sama záměrně. Schválně si připomeňte, jaké největší skandály má Meghan letos za sebou:

1. Ukázala podprsenku

Jestli se na členku královské rodiny něco nehodí, je to definitivně odhalování spodního prádla. Meghan je nestyda!

2. Oznámila těhotenství v den Pregnancy and Infant Loss Remembrance Day

Oznámit příchod nového potomka v den, kdy nespočet matek po celém světě vzpomíná na své zesnulé děti a ztracená těhotenství nebylo úplně šťastné rozhodnutí.

3. Nastoupila do auta před královnou

Pravidla etikety jsou jasná, Meghan s nimi ale přesto občas válčí. Například donedávna nevěděla, že do auta první nastupuje královna, až pak ostatní.

4. Rozházené vlasy

Ano, na internetu se našli lidé, kteří si dokázali stěžovat i na vzhled jejích vlasů. Takoví lidé mají až příliš volného času.

5. Neměla silonky

Staré pravidlo praví, že by žena vždy měla mít zahalené nohy. Spousta starých pravidel zanikla z dobrého důvodu, a tohle by mělo být další.

reklama