Showbyznys

20. prosince 2018 14:18

redakce Prima Lajk

5 největších skandálů Meghan, kterými v roce 2018 ztrapnila královskou rodinu! Čím si proti sobě manželka prince Harryho všechny poštvala?

Jaké má manželka prince Harryho za sebou skandály?

Meghan Markle si letos vzala za muže prince Harryho a její život se tak navždy změnil. Bývalá herečka si musí začít zvykat na život v královské rodině – jak ale ukázaly poslední měsíce, moc dobře jí to nejde. Etiketu poruší tak dvakrát do měsíce, skandály kolem její rodiny neustále plní britský bulvár, a aby toho nebylo málo, občas se kráska rozhodne, že zaprovokuje sama záměrně. Schválně si připomeňte, jaké největší skandály má Meghan letos za sebou:

1. Ukázala podprsenku

Jestli se na členku královské rodiny něco nehodí, je to definitivně odhalování spodního prádla. Meghan je nestyda!

2. Oznámila těhotenství v den Pregnancy and Infant Loss Remembrance Day

Oznámit příchod nového potomka v den, kdy nespočet matek po celém světě vzpomíná na své zesnulé děti a ztracená těhotenství nebylo úplně šťastné rozhodnutí.

3. Nastoupila do auta před královnou

Pravidla etikety jsou jasná, Meghan s nimi ale přesto občas válčí. Například donedávna nevěděla, že do auta první nastupuje královna, až pak ostatní.

4. Rozházené vlasy

Ano, na internetu se našli lidé, kteří si dokázali stěžovat i na vzhled jejích vlasů. Takoví lidé mají až příliš volného času.

5. Neměla silonky

Staré pravidlo praví, že by žena vždy měla mít zahalené nohy. Spousta starých pravidel zanikla z dobrého důvodu, a tohle by mělo být další.


Přečtěte si také